Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart

Kategoria: Przygodowe
Producent: Artifex Mundi
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.03.2014
Rozmiar: 341.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 155

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Nightmares from the Deep: The Cursed Heart

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart to jedna z najciekawszych polskich gier przygodowych, jakie ostatnio ujrzały światło dzienne. Całość została zrealizowana w klasycznym stylu tzw. "hidden objects". Zadaniem gracza jest więc rozwiązywanie, czesto bardzo skomplikowanych zagadek głównie poprzez odnajdywanie ukrytych w danej lokacji (statyczny ekran) przedmiotów. Główna bohaterka, kustoszka muzeum musi stanąć przed ogromnym wyzwaniem i uratować swoją córkę.

Zadanie jest o tyle trudne, że ta porwana została przez nieumarłego pirata, który chce wykorzystać jej energię, aby wskrzesić swoją dawną miłość. Z biegiem czasu poznajemy historię porywacza - niegdyś człowieka, którego los nie traktował łagodnie. Nie potrafi zapomnieć o swojej tragicznie zmarłej kobiecie nawet po trzystu latach rozłąki. Większa część akcji rozgrywa się na tajemniczej wyspie, gdzie przyjdzie nam zwiedzać mroczne lokacje i poznawać sekrety porywacza, na którego niegdyś rzucono przerażającą klątwę.

Warto dodać, że prezentowana gra oferuje banalne sterowanie, które w znacznym stopniu ułatwia rozgrywkę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nightmares from the Deep: The Cursed Heart