Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Night of the Rabbit

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Deadlic Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.01.2014
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8

Brak

Wymagania sprzętowe - Night of the Rabbit

Core 2 Duo 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7/8
Opis - Night of the Rabbit

Night of the Rabbit to gra przygodowa z klasycznym mechanizmem point and click, jednakże zwraca uwagę dość nietypowa postać, która jest zarazem mentorem sterowanego przez gracza bohatera. Mentor ten to wielki, biały królik, który jest potężnym magiem. Nasz protagonista to młody chłopiec, który uczy się od niego magii w krainie Mysibór. Pewnego dnia dowiaduje się, że do krainy przybywa zły mag, pragnąc zawładnąć światem. Oczywiście należy pokrzyżować mu plany, zaś aby było to skuteczne, nasz adept magii musi przejść kurs czarów w przyśpieszonym trybie. Jak nietrudno się domyślić, będzie przy tym wiele zabawnych sytuacji.


Gameplay Night of the Rabbit wykonany jest w miłym dla oka stylu graficznym, który przypomina wysokobudżetową animację. Można obejrzeć to tylko na trailerach i filmikach z rozgrywki, jakie znajdują się w sieci. Niestety, nie ma wydania demonstracyjnego, a pełna wersja nie ukazała się w polskiej wersji językowej. Dostępne są edycje tylko w języku angielskim oraz niemieckim.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Night of the Rabbit