Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy

Kategoria: Przygodowe
Producent: Her Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.10.2009
Rozmiar: 237.47MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 262

Brak

Wymagania sprzętowe - Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy

  • Pentium 1 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB,
  • 1 GB HDD,
Opis - Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy

Nancy Drew to postać znana przede wszystkim Amerykanom, którzy od wielu lat szaleją na jej punkcie. Jest to fikcyjna młoda pani detektyw, która jest bohaterką ogromnie popularnych w USA książek o jej przygodach, na bazie których powstała również masa gier o przygodach Nancy Drew na PC. Download Warnings at Waverly Academy, bo taki podtytuł ma 21 część serii gier o przygodach Nancy, pozwala tym razem na przeniknięcie do prestiżowej szkoły w celu wyjaśnienia zleconego zadania. Na szczęście twórcy udostępnili demo Warnings at Waverly Academy, które pozwala również europejskim graczom poznać świat gry. Oczywiście wersja demonstracyjna Nancy Drew jest za free i każdy może ją wypróbować. Ściągnij Nancy Drew i przekonaj się jak wygląda gra, która doczekała się już ponad 20 kolejnych części.

Nancy Drew, której demo jest do pobrania pod opisem, to gra w której jako tytułowa postać mamy za zadanie rozwiązać tajemniczą zagadkę w jednej z prestiżowych szkół. Otóż ktoś grozi uczęszczającym tam uczennicom, a naszym zadaniem jest dowiedzieć się kto to. Pod przykrywką staramy się włączyć do życia szkoły i dowiedzieć jak najwięcej, po drodze rozwiązując liczne zagadki. W razie problemów mogą przydać się kody do Nancy Drew, a także Nancy Drew patch aktualizujący ją do nowszej wersji. Tego typu dodatki do Nancy Drew są za darmo, dlatego warto z nich skorzystać. W naszym serwisie możecie znaleźć trailer z Nancy Drew, który na pewno zdradzi Wam więcej szczegółów odnośnie samej rozgrywki.

Niestety nie jest możliwa gra w Nancy Drew po polsku, gdyż postać ta nie jest za bardzo znana naszym graczom. Jak na razie nikt nie zdecydował się wydać Nancy Drew pl i nic nie zapowiada na to by powstało choćby jakieś nieoficjalne spolszczenie do Nancy Drew. Nie powinno być za to problemów z grą w Nancy Drew pod Windows 7. Pobierz Nancy Drew i pomóż młodej pani detektyw rozwiązać zagadkę w jednej z elitarnych szkół w USA. Jeśli jesteś fanem przygodówek to musisz w nią zagrać.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy