Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek

Kategoria: Przygodowe
Producent: Her Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.09.2009
Rozmiar: 238.03 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 684

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek

  • Pentium 4 1.5GHz,
  • 512MB RAM,
  • karta graficzna 64MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza),
  • 1GB miejsca na HDD,
  • Windows XP
Opis - Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek
Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek to szesnasta gra przygodowa z serii opowiadającej o młodej detektyw Nancy Drew, wydana w 2007 r. Po przygodzie na Hawajach Nancy udaje się do Kanady, w mroźne Góry Skaliste, by wyjaśnić tajemnicze wydarzenia z tamtejszego schroniska górskiego. W okolicy nieustannie pojawia się tytułowy biały wilk, który dodatkowo komplikuje śledztwo, gdyż widać go zawsze tam, gdzie dzieje się coś niezwykłego, również przy lawinie, która zsuwa się na schronisko po przybyciu Nancy… Nie ukazała się jeszcze i prawdopodobnie nie ukaże się szybko Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek po polsku, szukaj jednak w sieci informacji o Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek pl. Ci, którzy znają przynajmniej podstawy angielskiego, mogą się jednak już teraz cieszyć Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek w wersji demo (zachęcamy do ściągnięcia Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek z linka download na dole strony – a jeśli podoba Ci się Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek, ściągnij również dema licznych pozostałych części).
Nancy Drew to postać stworzona w 1930 r. w serii powieści dla młodzieży przez Edwarda Stratemeyera. Później kolejne części pisane były przez różnych autorów i wydawane pod zbiorowym pseudonimem Carolyn Keene (sprzedało się w sumie ponad 80 milionów egzemplarzy!). Postać Nancy zmieniała się przez ostatnie stulecie tak jak mody i obyczaje w tym czasie, a liczne mniej i bardziej znane kobiety przyznawały, jak bardzo zainspirowała je w młodości. Do dziś wizerunek tej młodej detektyw pojawił się w kilku filmach i ponad 20 grach komputerowych. Te ostatnie nieprzerwanie od 1998 r., gdy ukazało się Secrets Can Kill, tworzy i wydaje - nomen-omen - Her Interactive. Jeśli chcesz wcielić się w tę niezwykłą młodą detektyw w grze Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek pobierz już teraz demo z naszej strony (wersja demonstracyjna udostępnia nam część pełnej rozgrywki z Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek za darmo). W sieci umieszczono też przedstawiający Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek trailer.
W Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek kody raczej nie będą nam potrzebne ze względu na charakter rozgrywki. Jako że w Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek free choice jest zasadą, której mocno nie ogranicza fabuła (choć istnieje w niej pewna sekwencja zdarzeń i lokacji), w końcu powinieneś/naś wykombinować, jak rozwiązać skomplikowane zagadki. Ukazał się poprawiający kilka bugów w Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek patch – można go ściągnąć ze strony producenta, Her Interactive.
Istnieje niewielka szansa, że ukaże się do Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek spolszczenie, tym bardziej zachęcamy więc do wypróbowania anglojęzycznego dema Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek - do pobrania poniżej. O działaniu Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek na windows 7 w tej chwili jeszcze nic nie wiadomo, trzeba poczekać na wydanie ostatecznej wersji systemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nancy Drew: The White Wolf of Icicle Creek