Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nancy Drew: The Phantom of Venice

Kategoria: Przygodowe
Producent: Her Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.09.2009
Rozmiar: 174.5MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 538

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Nancy Drew: The Phantom of Venice

  • Pentium III 1GHz,
  • 256MB RAM,
  • karta graficzna 32MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1GB miejsca na HDD,
  • Windows XP
Opis - Nancy Drew: The Phantom of Venice
Nancy Drew: The Phantom of Venice to jedna z najnowszych, osiemnasta gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach młodej detektyw Nancy Drew, wydana w 2008 r. Przygody Nancy zaczynają się w Wenecji, gdzie na prośbę tamtejszej policji rusza śladem złodzieja arcydzieł. Będzie więc okazja przejść się po weneckich muzeach i popływać gondolą… Nie ukazała się jeszcze i prawdopodobnie nie ukaże się szybko Nancy Drew: The Phantom of Venice po polsku, szukaj jednak w sieci informacji o Nancy Drew: The Phantom of Venice pl. Ci, którzy znają przynajmniej podstawy angielskiego, mogą się jednak już teraz cieszyć Nancy Drew: The Phantom of Venice w wersji demo (zachęcamy do ściągnięcia Nancy Drew: The Phantom of Venice z linka download na dole strony – a jeśli podoba Ci się Nancy Drew: The Phantom of Venice, ściągnij również dema licznych pozostałych części).
Nancy Drew to postać stworzona w 1930 r. w serii powieści dla młodzieży przez Edwarda Stratemeyera. Później kolejne części pisane były przez różnych autorów i wydawane pod zbiorowym pseudonimem Carolyn Keene (sprzedało się w sumie ponad 80 milionów egzemplarzy!). Postać Nancy zmieniała się przez ostatnie stulecie tak jak mody i obyczaje w tym czasie, a liczne mniej i bardziej znane kobiety przyznawały, jak bardzo zainspirowała je w młodości. Do dziś wizerunek tej młodej detektyw pojawił się w kilku filmach i ponad 20 grach komputerowych. Te ostatnie nieprzerwanie od 1998 r., gdy ukazało się Secrets Can Kill, tworzy i wydaje - nomen-omen - Her Interactive. Jeśli chcesz wcielić się w tę niezwykłą młodą detektyw w grze Nancy Drew: The Phantom of Venice pobierz już teraz demo z naszej strony (wersja demonstracyjna udostępnia nam fragment pełnej rozgrywki z Nancy Drew: The Phantom of Venice za darmo). W sieci umieszczono też przedstawiający Nancy Drew: The Phantom of Venice trailer.
W Nancy Drew: The Phantom of Venice kody raczej nie będą nam potrzebne ze względu na charakter rozgrywki. Jako że w Nancy Drew: The Phantom of Venice free choice jest zasadą, której mocno nie ogranicza fabuła, w końcu powinieneś/naś wykombinować, jak rozwiązać skomplikowane zagadki. W związku z brakiem poważnych bugów w Nancy Drew: The Phantom of Venice patch do gry jeszcze się nie został wydany.
Istnieje niewielka szansa, że ukaże się do Nancy Drew: The Phantom of Venice spolszczenie, tym bardziej zachęcamy więc do wypróbowania anglojęzycznego dema Nancy Drew: The Phantom of Venice - do pobrania poniżej. O działaniu Nancy Drew: The Phantom of Venice na windows 7 w tej chwili jeszcze nic nie wiadomo, trzeba poczekać na wydanie ostatecznej wersji systemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nancy Drew: The Phantom of Venice