Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave

Kategoria: Przygodowe
Producent: Her Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.09.2009
Rozmiar: 196.65 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 281

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave

  • Pentium III 500MHz,
  • 256MB RAM,
  • karta graficzna 64MB,
  • 1GB miejsca na HDD
Opis - Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave

Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave to piętnasta gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach młodej detektyw Nancy Drew, wydana w 2006 r. Nancy ląduje w niej na Hawajach, gdzie zamiast biologa, którego chciała odwiedzić, znajduje potwora niszczącego Camp Quigley. Wraz z braćmi Hardy rusza na poszukiwania naukowca, natrafiając przy tym na lokalną legendę o postaci strasznego Kane’Okali. Nie ukazała się jeszcze i prawdopodobnie nie ukaże się szybko Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave po polsku, szukaj jednak w sieci informacji o Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave pl. Ci, którzy znają przynajmniej podstawy angielskiego, mogą się jednak już teraz cieszyć Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave w wersji demo (zachęcamy do ściągnięcia Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave z linka download na dole strony – a jeśli podoba Ci się Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave, ściągnij również dema licznych pozostałych części).

Nancy Drew to postać stworzona w 1930 r. w serii powieści dla młodzieży przez Edwarda Stratemeyera. Później kolejne części pisane były przez różnych autorów i wydawane pod zbiorowym pseudonimem Carolyn Keene (sprzedało się w sumie ponad 80 milionów egzemplarzy!). Postać Nancy zmieniała się przez ostatnie stulecie tak jak mody i obyczaje w tym czasie, a liczne mniej i bardziej znane kobiety przyznawały, jak bardzo zainspirowała je w młodości. Do dziś wizerunek tej młodej detektyw pojawił się w kilku filmach i ponad 20 grach komputerowych. Te ostatnie nieprzerwanie od 1998 r., gdy ukazało się Secrets Can Kill, tworzy i wydaje - nomen-omen - Her Interactive. Jeśli chcesz wcielić się w tę niezwykłą młodą detektyw w grze Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave pobierz już teraz demo z naszej strony (wersja demonstracyjna udostępnia nam część pełnej rozgrywki z Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave za darmo). W sieci umieszczono też przedstawiający Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave trailer.

W Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave kody raczej nie będą nam potrzebne ze względu na charakter rozgrywki. Jako że w Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave free choice jest zasadą, której mocno nie ogranicza fabuła, w końcu powinieneś/naś wykombinować, jak rozwiązać skomplikowane zagadki. W związku z brakiem poważnych bugów w Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave patch do gry jeszcze się nie ukazał.

Istnieje niewielka szansa, że ukaże się do Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave spolszczenie, tym bardziej zachęcamy więc do wypróbowania anglojęzycznego dema Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave - do pobrania poniżej. O działaniu Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave na windows 7 w tej chwili jeszcze nic nie wiadomo, trzeba poczekać na wydanie ostatecznej wersji systemu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave