Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships

Kategoria: Przygodowe
Producent: Her Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.09.2009
Rozmiar: 240.36 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 318

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships

  • Pentium 4 1.5GHz,
  • 512MB RAM,
  • karta graficzna 128MB (GeForce FX 5200 lub lepsza),
  • 1GB miejsca na HDD,
  • Windows XP lub Vista
Opis - Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships
Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships to kolejna gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach młodej detektyw Nancy Drew, jedna z dwóch wydanych w tym roku (obok Warnings at Waverly Academy). Tym razem musisz odnaleźć na Bahamach artefakt Seven Virtues, który pozwoli uratować przyjaciółkę Nancy, Bess (możesz grać jako Nancy lub George w zależności od zadań, które przyjdzie Ci wykonać). Nie ukazała się jeszcze i nadal nie wiadomo, czy ukaże się  Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships po polsku, szukaj jednak w sieci informacji o Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships pl. Ci, którzy znają przynajmniej podstawy angielskiego, mogą się jednak już teraz cieszyć Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships w wersji demo (zachęcamy do ściągnięcia Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships z linku download na dole strony – a jeśli podoba Ci się Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships, ściągnij również dema licznych pozostałych części).
Nancy Drew to postać stworzona w 1930 r. w serii powieści dla młodzieży przez Edwarda Stratemeyera. Później kolejne części pisane były przez różnych autorów i wydawane pod zbiorowym pseudonimem Carolyn Keene (sprzedało się w sumie ponad 80 milionów egzemplarzy!). Postać Nancy zmieniała się przez ostatnie stulecie tak jak mody i obyczaje w tym czasie, a liczne mniej i bardziej znane kobiety przyznawały, jak bardzo zainspirowała je w młodości. Do dziś wizerunek tej młodej detektyw pojawił się w kilku filmach i ponad 20 grach komputerowych. Te ostatnie nieprzerwanie od 1998 r., gdy ukazało się Secrets Can Kill, tworzy i wydaje - nomen-omen - Her Interactive. Jeśli chcesz wcielić się w tę niezwykłą młodą detektyw w grze Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships pobierz już teraz demo z naszej strony (wersja demonstracyjna udostępnia nam część pełnej rozgrywki z Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships za darmo). W sieci umieszczono też przedstawiający Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships trailer.
W Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships kody raczej nie będą nam potrzebne ze względu na charakter rozgrywki. Jako że w Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships free choice jest zasadą, której mocno nie ogranicza fabuła, w końcu powinieneś wykombinować, jak rozwiązać skomplikowane zagadki. Zapewne ze względu na niedawną datę wydania Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships patch do gry jeszcze się nie ukazał.
Czekajmy więc, aż zostanie wydane tłumaczące Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships spolszczenie – tymczasem zachęcamy jednak do wypróbowania dema Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships - do pobrania poniżej. O działaniu Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships na windows 7 w tej chwili jeszcze nic nie wiadomo, ale z pewnością gra działa poprawnie na Viście.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships