Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Her Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000

Brak

Wymagania sprzętowe - Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion

  • Pentium III 500MHz,
  • 256MB RAM,
  • karta graficzna 64MB,
  • 300MB miejsca na HDD
Opis - Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion
Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion to trzecia gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach młodej detektyw Nancy Drew, wydana w 2000 r. W tej części Nancy musi rozwiązać wiele zagadek w tajemniczej nawiedzonej posiadłości. Nie ukazała się jeszcze i prawdopodobnie nie ukaże się szybko Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion po polsku, szukaj jednak w sieci informacji o Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion pl. Niestety nie wydano Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion w wersji demo, jednak zainteresowanych Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion zapraszamy na download innych części na naszych stronach. Jeśli nie planujesz więc na razie zakupu Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion, ściągnij dema dostępne do niektórych z ponad 20 części przygód Nancy.
W Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion kody raczej nie będą nam potrzebne ze względu na charakter rozgrywki, istnieją za to w sieci porady przyspieszające rozwiązanie wielu zagadek. Jako że w Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion free choice jest zasadą, której mocno nie ogranicza fabuła, w końcu powinieneś/naś wykombinować, jak rozwiązać skomplikowane zagadki. W związku z brakiem poważnych bugów w Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion patch do gry jeszcze się nie ukazał. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion pobierz screeny z powyższej galerii. Również inne materiały z Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion za darmo można znaleźć w sieci – w tym przedstawiający Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion trailer.
Istnieje niewielka szansa, że ukaże się do Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion spolszczenie, ale przy podstawowej znajomości języka poradzisz sobie z wersją angielską. O działaniu Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion na windows 7 w tej chwili jeszcze nic nie wiadomo, trzeba poczekać na wydanie ostatecznej wersji systemu. Zainteresowanych Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion zachęcamy do pobrania wersji demonstracyjnych licznych pozostałych części z serii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion