Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger

Kategoria: Przygodowe
Producent: Her Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.09.2009
Rozmiar: 92.79 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 194

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 800 MB HDD,
  • Windows XP
Opis - Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger
Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger to gra przygodowa, która powinna zainteresować wszystkich graczy lubiących rozwikływać łamigłówki i zagadki logiczne. Jeśli zaliczasz się do nich, pobierz Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger w wersji demonstracyjnej, dzięki czemu będziesz mieć okazję do poznania tej gry przed ewentualnym zakupem.
Download Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger jest oczywiście całkowicie bezpłatny. Akcja gry przenosi Cię do kurortu dla bogaczy, gdzie tajemnicza osoba podkłada bomby. Nie trzeba chyba wyjaśniać, jak może się skończyć to zarówno dla klientów, jak i reputacji kurortu? Co ciekawe, gra ma aż sześć odmiennych zakończeń! Ściągnij demo Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger, aby rozeznać się w sytuacji w kurorcie – może nabierzesz podejrzeń, co do tajemniczego „bombermana”? Czy jest nim kapryśna gwiazda filmowa? Czy może pewien chemik? Prowadź umiejętnie dialogi, a może dowiesz się kilku ciekawych szczegółów…
Demo Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger do pobrania ukaże Ci mechanikę gry. Duży nacisk położono tu na znajdowanie ukrytych na statycznym ekranie przedmiotów, czyli zaserwowano zabawę typu „hidden objects”. Mamy też układanki, łamanie kodów oraz musimy kojarzyć fakty, by odnajdywać interesujące nas przedmioty. Niestety, nie wydano Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger po polsku, ani też nie zanosi się na edycję Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger pl. Jeśli więc spodoba Ci się wersja demonstracyjna i nabędziesz całość, musisz znać język angielski w stopniu co najmniej dobrym. Szansa na to, że pojawi się spolszczenie  Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger jest dość nikła.
Na stronie producenta gry dostępny jest  trailer Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger, ukazujący zabawę w akcji. Zobaczysz dzięki niemu oprawę audiowizualną tego tytułu – na wpół komiksową. Oczywiście możesz obejrzeć ten filmik z Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger za darmo. Ze względu na specyfikę gry nie istnieją żadne kody Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger – wszystko zależy od Twej logiki i pomysłowości. Nie ukazał się również żaden patch Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger, co oznacza, że tytuł ten pozbawiony jest błędów i bugów.
Gra powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc bawić się w przygody Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger mając Windows 7, Vistę i XP. Mimo, że jest to gra casualowa, nie ma opcji pobrania pełnej wersji Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger za free, pozostaje Ci więc jedynie ściągnąć demo, by przekonać się, czy przypadnie CI do gustu taka zabawa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger