Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nancy Drew: Danger by Design

Kategoria: Przygodowe
Producent: Her Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.09.2009
Rozmiar: 329.25 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 492

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Nancy Drew: Danger by Design

  • Pentium III 500MHz,
  • 256MB RAM,
  • karta graficzna 64MB,
  • 300MB miejsca na HDD
Opis - Nancy Drew: Danger by Design
ancy Drew: Danger by Design to czternasta gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach młodej detektyw Nancy Drew, wydana w 2006 r.  Możemy tu, jak w kilku innych częściach, skorzystać z opcji „drugiej szansy”, jeśli coś pójdzie nie po naszej myśli, są też dwa poziomy trudności. Nancy czeka w Paryżu wiele zadań pobocznych, którymi będziesz musiał się zająć, by odkryć kolejne tajemnice. Jest tam i wątek dotyczący ukrytego skarbu… Nie ukazała się jeszcze i prawdopodobnie nie ukaże się szybko Nancy Drew: Danger by Design po polsku, szukaj jednak w sieci informacji o Nancy Drew: Danger by Design pl. Ci, którzy znają przynajmniej podstawy angielskiego, mogą się jednak już teraz cieszyć Nancy Drew: Danger by Design w wersji demo (zachęcamy do ściągnięcia Nancy Drew: Danger by Design z linka download na dole strony – a jeśli podoba Ci się Nancy Drew: Danger by Design, ściągnij również dema licznych pozostałych części).
Nancy Drew to postać stworzona w 1930 r. w serii powieści dla młodzieży przez Edwarda Stratemeyera. Później kolejne części pisane były przez różnych autorów i wydawane pod zbiorowym pseudonimem Carolyn Keene (sprzedało się w sumie ponad 80 milionów egzemplarzy!). Postać Nancy zmieniała się przez ostatnie stulecie tak jak mody i obyczaje w tym czasie, a liczne mniej i bardziej znane kobiety przyznawały, jak bardzo zainspirowała je w młodości. Do dziś wizerunek tej młodej detektyw pojawił się w kilku filmach i ponad 20 grach komputerowych. Te ostatnie nieprzerwanie od 1998 r., gdy ukazało się Secrets Can Kill, tworzy i wydaje - nomen-omen - Her Interactive. Jeśli chcesz wcielić się w tę niezwykłą młodą detektyw w grze Nancy Drew: Danger by Design pobierz już teraz demo z naszej strony (wersja demonstracyjna udostępnia nam fragment pełnej rozgrywki z Nancy Drew: Danger by Design za darmo). W sieci umieszczono też przedstawiający Nancy Drew: Danger by Design trailer.
W Nancy Drew: Danger by Design kody raczej nie będą nam potrzebne ze względu na charakter rozgrywki. Jako że w Nancy Drew: Danger by Design free choice jest zasadą, której mocno nie ogranicza fabuła, w końcu powinieneś/naś wykombinować, jak rozwiązać skomplikowane zagadki. W związku z brakiem poważnych bugów w Nancy Drew: Danger by Design patch do gry jeszcze się nie ukazał.
Istnieje niewielka szansa, że ukaże się do Nancy Drew: Danger by Design spolszczenie, tym bardziej zachęcamy więc do wypróbowania anglojęzycznego dema Nancy Drew: Danger by Design - do pobrania poniżej. O działaniu Nancy Drew: Danger by Design na windows 7 w tej chwili jeszcze nic nie wiadomo, trzeba poczekać na wydanie ostatecznej wersji systemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nancy Drew: Danger by Design