Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Most Romantic Tales: Romeo and Juliet

Kategoria: Przygodowe
Producent: Baby Eish Game
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 48 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 673

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Most Romantic Tales: Romeo and Juliet

Pobierz bezpłatne demo gry przygodowej Most Romantic Tales: Romeo and Juliet!

Gra przygodowa Most Romantic Tales: Romeo and Juliet została oparta na doskonale znanym wszystkim dramacie Williama Sheakspeara "Romeo i Julia". Jednak tu programiści ze studia Baby Eish Games postanowili dać nam szansę na zmianę wydarzeń znanych z klasycznej historii.

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną gry i zobacz ograniczoną do jednej godziny zabawy próbkę pełnej wersji. Akcja toczących się wydarzeń została przedstawiona w stylu interaktywnej opowieści. Podczas gry masz okazję rozmawiać z wieloma osobami - wybierasz opcje dialogowe i w ten sposób wpływasz na przebieg fabuły. Może ona pójść znanym torem, bądź też nieco innym niż znany dotąd.

Gra przygodowa Most Romantic Tales: Romeo and Juliet pozwoli Ci doprowadzić miłość Romea i Julii do happy endu. W grze wykorzystano dialogi zaczerpnięte wprost z dzieła Sheakspeara.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Most Romantic Tales: Romeo and Juliet