Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Machinarium

Kategoria: Przygodowe
Producent: Amanita Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.10.2009
Rozmiar: 31.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 9857

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Machinarium

  • Pentium 4 1.8 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza),
  • 250 MB HDD

Opis - Machinarium

Machinarium to gra przygodowa, należąca do dość zapomnianego w ostatnich latach gatunku gier wskaż i kliknij, która została wydana w tym roku na komputery osobiste. Grę stworzyło czeskie studio Amanita Design, które udostępniło również graczom demo Machinarium. Wersja demonstracyjna Machinarium za free pozwala na jej przetestowanie i wniknięcie w unikatowy, wirtualny świat gry. Download Machinarium jest bardzo szybki, gdyż gra nie zajmuje zbyt wiele MB. Ściągnij Machinarium i pomóż głównemu bohaterowi uratować swoją ukochaną.

Machinarium do pobrania w wersji demo z naszej strony to gra, która przypomina takie tytuły, jak Runway, czy choćby Syberia. W grze wcielamy się w postać robota, który wydalony ze swojego miasta, zostaje ”oddelegowany” na wysypisko śmieci. Nie zrażony zaistniałą sytuacją nasz robot postanawia jednak wrócić do miasta by uratować swoją ukochaną, oraz zapobiec próbie obalenia władzy w mieście. Warto pamiętać, że gra nie jest zbyt łatwa, dlatego momentami kody do Machinarium mogą okazać się bardzo przydatne. Przed grą warto także sprawdzić, czy jest dostępny jakiś patch do Machinarium.

Największą zaletą tej gry jest niezapomniany klimat, oraz ciekawa oprawa graficzna. Wszystko prezentuje trailer z Machinarium, na którym widać, że cały świat gry jest mechaniczny i wszystko składa się z metalowych części. Wymagania gry są dość niskie i wystarczy choćby Windows 7 by Machinarium zadziałało na każdym średniej klasy PC. Niestety nie ma Machinarium po polsku i na razie nie wiadomo czy gra ukarze się w polskiej wersji językowej. Jeżeli gra spodoba się graczom to może wydawca zdecyduje się na Machinarium pl. Nie jest niestety dostępne tez żadne spolszczenie do Machinarium, które mogłoby rozwiązać ten problem. Zagraj w Machinarium za darmo i przenieś się w mechaniczny świat gry. Pobierz Machinarium i jako robot spróbuj ocalić swoją ukochaną. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Machinarium

dodał: Tofi306 , 21.10.2010

spoko gierka xDDDD

dodał: ~mir , 17.03.2010

po jaką cholerę grę polonizować skoro nie ma tam żadnych dialogów?????

dodał: ~Rosomak , 13.02.2010

>>nie wiadomo czy gra ukarze się w polskiej wersji językowej.<<\nDlaczego gra ma się ukarać po polsku????

dodał: ~d , 21.01.2010

złodzieje