Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lost Horizon

Kategoria: Przygodowe
Producent: Animation Arts
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.02.2010
Rozmiar: 1.05 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1073

Brak

Wymagania sprzętowe - Lost Horizon

Pentium IV 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB, 4,5 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Lost Horizon
Lost Horizon game to gra przygodowa niemieckiego studia Animation Arts. Zapowiedziana przez Deep Silver, wydawcę Lost Horizon premiera, przypadła na sierpień 2010 r. Lost Horizon na PC ma jest przygodówką point&click osadzoną w latach trzydziestych XX-ego wieku. Nie wiemy jeszcze nic o planach wydania Lost Horizon po polsku. Zadaniem bohatera będzie wyjaśnienie mrocznych sekretów nazistów poszukujących broni masowej zagłady przy użyciu magii i antycznych artefaktów. Jak widzimy, Lost Horizon to gra, która swoją fabułą może przypominać graczom serię Indiana Jones. Jeśli chcesz już teraz wczuć się w Lost Horizon za darmo – screeny i demko przedstawiające akcję z gry Lost Horizon są do pobrania z naszej galerii. Niestety nie zapowiedziano póki co wydania wersji Lost Horizon na PS3 ani Lost Horizon na konsole Xbox.

Jak pokazuje każdy przedstawiający Lost Horizon screen, przyjdzie nam zmierzyć się z różnymi sytuacjami w urozmaiconych lokacjach. Zobacz też Lost Horizon trailer na naszej stronie (lub szukaj go w sieci, wpisując w wyszukiwarce Lost Horizon download trailer). Wśród wielu miejsc przyjdzie nam zwiedzić m.in. Hong Kong, Tybet i Maroko, gdzie naziści próbują znaleźć swoją opartą na mrocznym kulcie broń. Masz im przeszkodzić jako były brytyjski żołnierz, Fenton Paddock, który obecnie stał się dobrym w swoim fachu przemytnikiem. Jego celem będzie również znalezienie w Tybecie zaginionej ekspedycji naukowej. Tak zaczynają się jego przygody godne wspomnianego już Indiany Jonesa. Ukazało się Lost Horizon demo. W Lost Horizon gameplay będzie przypominał zapewne inne przygodówki point&click, sam interfejs nie powinien sprawić graczom żadnych problemów. Nieco do życzenia zdaje się niestety pozostawiać grafika widoczna na dotychczas wypuszczonych screenach i trailerze. Jeśli jeszcze nie widziałeś/aś Lost Horizon, pobierz screeny i trailer z naszej strony.

Nadal nie wiemy nic o szansach na ukazanie się Lost Horizon PL, pozostaje nam więc mieć nadzieję, że lokalni dystrybutorzy zainteresują się tą produkcją lub że wyjdzie przynajmniej do angielskiej wersji Lost Horizon spolszczenie tłumaczące grę na przyzwoitym poziomie, co – jak wiadomo – jest niezbędne w przepełnionych tekstem i rozmowami przygodówkach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lost Horizon