Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lilly Looking Through

Kategoria: Przygodowe
Producent: Geeta Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 144 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 136

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Lilly Looking Through

Core 2 Duo 2.33 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 420 MB HDD
Opis - Lilly Looking Through

Lilly Looking Through to gra przygodowa dla graczy w każdym wieku. Choć jest jej polska wersja językowa, to nie ma tu żadnych dialogów ani też tekstów pisanych, a wyłącznie interakcji z otoczeniem. Bohaterami jest tu dziewczynka i jej brat. Podczas rozgrywki sterujemy głównie Lilly, tylko od czasu do czasu korzystając z pomocy chłopczyka. Akcja zaczyna się, gdy potężny wicher porywa mu z rak czerwoną szarfę. Rodzeństwo rusza jej tropem, co oznacza początek wielkiej przygody, podczas której zwiedza magiczny świat i takie lokacje jak m.in. podwodne grota, zamarznięte jezioro czy miasto pełne dzwonnic. Na każdej planszy należy używać mechanizmów, aby dostać się jak najbliżej szarfy. W pewnym momencie zdobywamy też gogle – ich założenie przenosi Lilly do innego świata i nierzadko jest to jedyna możliwość na obejście przeszkody w realnym świecie.


Gameplay Lilly Looking Through można przetestować dzięki dostępnej za darmo edycji demo gry. Ukazuje ona pierwsze dwa z dwunastu rozdziałów pełnej wersji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lilly Looking Through