Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LEGO: Władca Pierścieni

Kategoria: Przygodowe
Producent: Warner Bros
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.04.2014
Rozmiar: 580.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 382

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - LEGO: Władca Pierścieni

Seria gier komputerowych LEGO cieszy się ogromnym uznaniem zarówno wśród tych nieco młodszych, jak i bardziej doświadczonych graczy. Pomimo specyficznego klimatu LEGO, gry z tej serii mogą pochwalić się często złożoną fabułą oraz ciekawymi rozwiązaniami. Nie inaczej jest w przypadku LEGO The Lord of the Rings. Całość bazuje na filmowej trylogii pod tym samym tytułem. Mamy tutaj więc do czynienia z motywami ze wszystkich trzech części: Drużyny Pierścienia, Dwóch Wież oraz Powrotu Króla.

Na samym początku gracz wciela się w postać Frodo, który zmuszony jest opuścić rodzinne strony i wraz z kompanami wyruszyć w podróż pełną przygód, której zwieńczeniem ma być zniszczenie mitycznego pierścienia, którego moc zagraża światu. Po drodze przyjdzie nam zmierzyć się z hordami przeciwników, rozwiązywać mniej lub bardziej skomplikowane zagadki oraz kooperować z kompanami naszej podróży. Całość została okraszona przepiękną grafiką, całą masą humoru i świetną ścieżką dźwiękową. Przy LEGO The Lord of the Rings na pewno nie będziemy się nudzić!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: LEGO: Władca Pierścieni