Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kleopatra: Droga do tronu

Kategoria: Przygodowe
Producent: Kheops
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.09.2009
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1865

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Kleopatra: Droga do tronu

  • Pentium III 800MHz,
    512MB RAM,
  • karta graficzna 64MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza),
  • 1.2GB HDD,
  • Windows XP
Opis - Kleopatra: Droga do tronu
Wydana w 2007 r. gra przygodowa Ceopatra a Queen's Destiny dopiero teraz ukazuje się w Polsce (jako Kleopatra droga do Tronu). Grę stworzyło znane z podobnych produkcji studio Kheops. W Kleopatra Droga do Tronu na pc wcielamy się w widoku FPP w Thomasa, postać o bardziej semickim niż egipskim imieniu, mającą jednak ważną rolę do odegrania w egipskiej polityce w 48 r. p.n.e., gdy krajem wstrząsają niepokoje związane ze sporem wewnętrznym Kleopatry VII i Ptolemeusza XIII. Zostaje on wplątany w konflikt próbując rozwiązać swoje prywatne sprawy, mianowicie tajemnicze zniknięcie mentora (bohater zajmuje się astronomią i astrologią) oraz jego córki. Jeśli chcesz zobaczyć, na co stać Thomasa w Kleopatra Droga do Tronu pobierz zajmujące niecałe 400MB demo gry Cleopatra a Queen’s Destiny za free. Tak jak i w pełnej wersji, dostępna jest wyłącznie rozgrywka w trybie singleplayer.
Wypełniając kolejne zadania odwiedzamy takie znane miejsca jak Aleksandria i jej biblioteka, mająca już za sobą swoje złote lata epoki hellenistycznej, czy istniejąca jeszcze latarnia morska na Faros, jeden z siedmiu cudów świata na liście Pliniusza Starszego. Widokami pięknych piramid w Kleopatra Droga do Tronu za free możesz się nacieszyć na licznych screenach pokazujących w pełni trójwymiarowy silnik gry, w tym kilku w naszej galerii; niestety pełna wersja gry Kleopatra Droga do Tronu za darmo już nie jest. Zachęcamy jednak do ściągnięcia dema z naszej strony przy użyciu linka poniżej - Kleopatra Droga do Tronu download.
W Cleopatra a Queens Destiny przyjdzie nam rozwiązywać zagadki podane w sposób właściwy dla staroegipskich realiów – szyfr zapisany rylcem na tabliczce, hieroglify na papirusie oddające bieg planet. Dochodzą do tego tajne przejścia i niespodziewane zapadnie w labiryntach, tak by każdy miłośnik Indiany Jonesa czuł się zaspokojony. W Queen’s Destiny kody raczej nie będą potrzebne, jako że w trudniejszych miejscach mamy do dyspozycji wbudowany w grę system podpowiedzi.
Gra Kleopatra Droga do Tronu na xp działa bez problemu; również odpalenie Kleopatra Droga do Tronu na vista nie powinno sprawić kłopotów. Natomiast nie wiadomo jeszcze, jak zachowa się gra Kleopatra Droga do Tronu na windows 7.
Zapraszamy na darmowy download dema Kleopatra Droga do tronu przy użyciu poniższego linka (anglojęzyczną wersję można też znaleźć w sieci wpisując w wyszukiwarce Cleopatra a Queen's Destiny download).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kleopatra: Droga do tronu