Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jurassic Park

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Telltale Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Jurassic Park

Pentium IV 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 2 GB HDD
Opis - Jurassic Park

Gra komputerowa Jurassic Park, to przygodówka stworzona w oparciu o książki Michaela Crichtona. Ten sam autor był natchnieniem dla Stevena Spielberga, który w 1993 roku, wyreżyserował film pod tym samym tytułem. Była książka, był film, nie mogło zabraknąć i gry, za której produkcję jak i wydanie odpowiada studio Telltale Games.

Fabuła dotyczy oczywiście wydarzeń na wyspie, która została zamieniona w ogromne zoo, do wyhodowania, a następnie pokazania całemu światu olbrzymich prehistorycznych gadów. Zagadkowość tych stworzeń, do dziś pociąga naukowców, którzy ciągle nie znają odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Nie od dziś wiadomo, że utrzymania takiego ośrodka to nie łatwa sprawa, i kwestią czasu jest, gdy coś wymknie się spod kontroli. Gdyby kiedykolwiek zaproponowano wam oglądania Tyranozaura (pomimo, że do dzisiaj nie rozstrzygnięto kwestii czy jest on drapieżnikiem czy padlinożercą) i gwarantował, że to na 100% bezpieczne to uwierzylibyście? Na jurajskiej wyspie także wszystko było pewne i bezpieczne, oczywiście nie byłoby całej zabawy, gdyby ten stan trwał w nieskończoność.

W tym momencie pojawiamy się my. Pod postacią gadziego weterynarza, musimy się przedzierać się przez gęste lasy wyspy, która z przerobionej na zoo krainy, stała się metropolią zarządzaną przez wszelkiego gatunku dinozaury. W naszej podróży towarzyszy nam córka. Wszystko to napędza silnik graficzny autorstwa Telltale Games. Z poprzednich produkcji pamiętamy, że gry z tej firmy raczej charakteryzowały się kreskowym stylem. Nie zabrakło tych elementów także w tym tytule, jednakże na potrzeby Jurassic Park, grafika została podrasowana, więc malownicze obrazy i animacja, również pojawiają się na naszych monitorach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jurassic Park

dodał: ~martynaa74 , 31.05.2015

Czm nie mg ściągnąc ?

dodał: ~1234@gmail.pl , 05.09.2014

jest też jurassic park operation genesis

dodał: ~lolo , 29.11.2013

super

dodał: ~pingwinek57 , 26.10.2013

super gra