Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jazz Jackrabbit 2

Kategoria: Przygodowe
Producent: Epic Megagames
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 06.07.2011
Rozmiar: 42.4 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 7081

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
Opis - Jazz Jackrabbit 2
Jazz Jackrabbit to gra bardzo dobrze znana większości użytkownikom, którzy na przełomie tysiącleci poszukiwali ciekawych gier przygodowych. Jako kontynuacja Jazz Jackrabbita, który zyskał niemałą popularność, opisywana gra spełnia chyba wszelkie warunki, aby dołączyć do grona najlepszych, najbardziej znanych, a może nawet najbardziej kultowych, gier platformowych, jakie kiedykolwiek wydano.
W jednoosobowym trybie Jazz Jackrabbita 2 mamy do osiągnięcia niezbyt zaskakujący cel, jakim jest doprowadzenie postaci po prostu wo końca planszy. Na drodze mamy do czynienia z dziesiątkami trudniejszych czy łatwiejszych przeciwników oraz- epizodycznie- z bossami. Bystry zawodnik rozwikła z pewnością cały plik zagadek i odnajdzie wiele ukrytych miejsc, w których czekają na nas różnego rodzaju niespodzianki.
Co więc czyni Jazz Jackrabbita 2 grą tak docenioną i popularną? Grafika, muzyka, świetna jak na grę z 1999 roku technika animacyjna i postaci, które „docierają do serca” graczy. Gracz ma możliwość korzystania z różnego rodzaju broni i pokonania ponad 20 poziomów rozgrywki.
Twórcy gry postarali się również o wyposażenie jej w tryb multiplayer. Co ciekawe, udostępniona została również aplikacja o nazwie Jazz Creation Station, umożliwiająca tworzenie nowych poziomów gry oraz edytowania już istniejących. Dzięki temu rozwój gry nie zakończył się automatycznie po jej wydaniu.
Udostępniamy grę na licencji abandonware na platformę Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jazz Jackrabbit 2

dodał: ~Shaco , 10.08.2012

I LOVE THIS GAME :DD <333 likeowac :D

dodał: ~Jazz Jackrabbit'owo , 25.06.2012

Kocham tą gre!

dodał: ~patryk , 23.09.2011

ja to miałem ale mi się usunęło