Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Indiana Jones and the Fountain of Youth

Kategoria: Przygodowe
Producent: Screen 7
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2011
Rozmiar: 9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 443

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Indiana Jones and the Fountain of Youth
Indiana Jones to postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Najsłynniejszy archeolog świata gościł na ekranach kin już kilka razy, pojawiał się także parokrotnie na ekranach komputerów. Najnowszą jego wirtualną przygodą będzie poszukiwanie legendarnej Fontanny Młodości, a pełna nazwa tej gry to Indiana Jones and the Fountain of Youth. Tytuł ten ma ukazać się w 2011 roku (dokładna data premiery nie została póki co określona), jednak już można ściągnąć demo tej produkcji. A czy warto?

Jak najbardziej, bowiem tytuł ten jest w zamierzeniu kontynuacją klasycznych dziś gier Fate of Atlantis oraz The Last Crusade. Demo tej nowej produkcji przenosi nas do 1939 roku. Zbliża się powoli czas wojny, a wywiad brytyjski odkrywa, że jeden z angielskich naukowców i okultysta zarazem, może być agentem III Rzeszy. Niestety, znika on bez śladu, zaś zadanie odnalezienia zostaje powierzone naszemu bohaterowi. Demo gry da nam przedsmak kolejnej epickiej przygody, zapoznając równocześnie z oprawą audiowizualną. Do tego możemy zapoznać się z interfejsem gracza. Indy’emu wydajemy polecenia – jest ich dziesięć, a do tego mamy tu klasyczne rozwiązania point and click.

Download Indiana Jones pozwoli graczom na zapoznanie się z kilkoma zagadkami oraz zadaniami. Będzie im dane również zobaczyć, jak wyglądają dialogi. Nie ma oczywiście wersji polskiej dema, dlatego też polecamy póki co ten tytuł osobom, dla których angielski nie jest problemem. Czy Fountain of Youth będzie takim samym hitem jak fate of Atlantis? Przekonamy się o tym już w tym roku!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Indiana Jones and the Fountain of Youth