Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Magiczny Napój

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Magiczny Napój

  • Pentium 166Mz,
  • 32MB RAM
Opis - Hugo: Magiczny Napój
Hugo: Magiczny Napój pl to kolejna zręcznościowa gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: Magiczny Napój po polsku ukazała się w 2002 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium 166MHz i 32MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: Magiczny Napój na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: Magiczny Napój, ściągnij screeny z galerii dołączonych do pozostałych gier z serii Hugo na naszych stronach. Niestety nie ukazał się żaden prezentujący grę Hugo: Magiczny Napój trailer (gdyby miał się kiedyś ukazać, szukaj Hugo: Magiczny Napój download trailer).
Tym razem Hugo ma pomóc dzieciom w nauce biologii, próbując stworzyć magiczny napój, by odwrócić zaklęcie, które zła czarownica Scylla rzuciła na dzieci. Niestety nie ma gry Hugo: Magiczny Napój w wersji demo, ale materiały z produkcji Hugo: Magiczny Napój są do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: Magiczny Napój, pobierz też screeny prezentujące inne gry z serii o zabawnym trollu). Ponadto w Hugo: Magiczny Napój za free możemy jak zwykle zagrać w mini-gry logiczne i zręcznościowe urozmaicające rozgrywkę – musimy więc wybudować mrowisko, walczyć z wirusami, pomóc kijance przemienić się w żabe, jak również zbierać zwierzęce szkielety.
W grę Hugo: Magiczny Napój za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: Magiczny Napój spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W grze Hugo: Magiczny Napój kody nie będą nam potrzebne. Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie został wypuszczony do Hugo: Magiczny Napój żaden patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Magiczny Napój

dodał: jokerek333 , 11.02.2016

lol :P

dodał: ~fuf , 05.05.2010

dfydf

dodał: ~Kasia Pieczonka , 29.03.2010

Ja KOCHAM Tą grę

dodał: ~ cv , 29.10.2009

QSDDFASFDSFDS.