Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Magiczna Podróż

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Magiczna Podróż

  • Pentium 166MHz,
  • 32MB RAM
Opis - Hugo: Magiczna Podróż
Hugo: Magiczna Podróż pl to kolejna zręcznościowa gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: Magiczna Podróż po polsku ukazała się w 2001 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium 166MHz i 32MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: Magiczna Podróż na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: Magiczna Podróż, ściągnij screeny z galerii dołączonych do pozostałych gier z serii Hugo na naszych strnach. Niestety nie ukazał się żaden prezentujący grę Hugo: Magiczna Podróż trailer (gdyby miał się kiedyś ukazać, szukaj Hugo: Magiczna Podróż download trailer).
W Magicznej Podróży przemierzamy wraz z dziećmi trolla liczne państwa, ucząc się w ten sposób geografii, a wszystko to wśród emocjonującej opowieści o piratach i ukrytych skarbach. Niestety nie ma gry Hugo: Magiczna Podróż w wersji demo, ale opis rozgrywki w Hugo: Magiczna Podróż jest do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: Magiczna Podróż, pobierz też screeny prezentujące inne gry z serii o zabawnym trollu i jego rodzinie). Ponadto w Hugo: Magiczna Podróż za free możemy jak zwykle zagrać w mini-gry urozmaicające rozgrywkę.
W grę Hugo: Magiczna Podróż za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: Magiczna Podróż spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W grze Hugo: Magiczna Podróż kody nie będą nam potrzebne. Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie został wypuszczony do Hugo: Magiczna Podróż żaden patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Magiczna Podróż

dodał: jokerek333 , 11.02.2016

nie mozna pobrac??\n

dodał: ~d , 03.01.2014

super gra

dodał: ~m.f.p.2-mega-fan-portal-2 , 13.03.2012

takie sobie