Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Gwiazdkowa Przygoda

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Gwiazdkowa Przygoda

  • Pentium 166MHz,
  • 32MB RAM
Opis - Hugo: Gwiazdkowa Przygoda
Hugo: Gwiazdkowa Przygoda pl to kolejna zręcznościowa gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: Gwiazdkowa Przygoda po polsku ukazała się w 2001 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium 166MHz i 32MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: Gwiazdkowa Przygoda na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: Gwiazdkowa Przygoda, ściągnij screeny z galerii dołączonych do pozostałych gier z serii Hugo na naszych stronach. Niestety nie ukazał się żaden prezentujący grę Hugo: Gwiazdkowa Przygoda trailer (gdyby miał się kiedyś ukazać, szukaj Hugo: Gwiazdkowa Przygoda download trailer).
Tym razem główny nieprzyjaciel trolla, czarownica Scylla zamroziła Świętego Mikołaja i jego skrzaty. Hugo musi ich uwolnić przed Bożym Narodzeniem, by Święta odbyły się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Niestety nie ma gry Hugo: Gwiazdkowa Przygoda w wersji demo, ale materiały z produkcji Hugo: Gwiazdkowa Przygoda są do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: Gwiazdkowa Przygoda, pobierz też screeny prezentujące inne gry z serii o zabawnym trollu). Ponadto w Hugo: Gwiazdkowa Przygoda za free możemy jak zwykle zagrać w mini-gry urozmaicające rozgrywkę.
W grę Hugo: Gwiazdkowa Przygoda za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: Gwiazdkowa Przygoda spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W grze Hugo: Gwiazdkowa Przygoda kody nie będą nam potrzebne. Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie został wypuszczony do Hugo: Gwiazdkowa Przygoda żaden patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Gwiazdkowa Przygoda

dodał: mich4lq , 25.01.2016

JAK ?\n

dodał: ~aaaa , 19.12.2015

jak to pobarc?\\n

dodał: ~jak ściągnąc , 11.06.2010

jak ściągnąc

dodał: ~Madzia Xd , 09.05.2010

Heh, bug gry, tez tak mam : //. nie da sie grac. Juz koncze 2 plansze i chce isc do trzeciej to zamiast u gory pokazac sie "2" to pokazuje "0" . SAMI SA ZEREM! ;/

dodał: ~qqq , 24.03.2010

ja tak nie mam

dodał: ~kaśśśś654 , 26.12.2009

nie wie ktoś gdzie jest 22 plansza??:\\\\\\

dodał: ~KrisxD , 22.12.2009

Ja tak nie mam :P

dodał: ~f , 29.11.2009

jak to się pobiera?

dodał: ~Furai , 09.10.2009

też tak mam wszyscy tak mają ;/

dodał: ~Formutor , 26.09.2009

mam taki problem przechodzę 1 i 2 wychodzę z drugiej i muszę znowu 1 o co chodzi ?? gada ze mogę grac dalej jeśli chce ja wychodzę i murze powtarzać od początku od 1 do 2 i tak w kolko