Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Horrid Henry: The Video Game

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Asylum Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Horrid Henry: The Video Game

Już wkrótce!
Opis - Horrid Henry: The Video Game
Horrid Henry game to tytuł, który ukał się pod koniec października 2009 roku. Niestety, jest to wersja polska gry, bowiem nie wiadomo, czy taka w ogóle się ukaże. Jednak gdziekolwiek nie wyjdzie, powiemy CI kilka słów na jej temat.

Zacznijmy od tego, że tytułowy Henio to niesforny łobuz, który od 1994 roku przeżywa rozmaite przygody na kartach powieści pisanych przez Francescę Simon. Jako że szybko zrobiono z popularnych powieści (ponad 10 mln egzemplarzy sprzedanych) serial, wiadomo było, że branża gier video wkrótce się nim zainteresuje i rzeczywiście – premiera Horrid Henry: The Video Game tuż-tuż. Wiadomo, że będzie to gra przygodowo-zręcznościowa i nad scenariuszem czuwała twórczyni łobuza. Wiadomo także, że ukaże się wersja Horrid Henry: The Video Game na PC i konsole Nintendo Wii oraz NDS. Niestety, nie wiadomo jakie będą wymagania Horrid Henry: The Video Game w wersji komputerowej.

Niestety, mimo nadchodzącej premiery download wersji demo Horrid Henry: The Video Game nie jest możliwy. Ba, nie ukazał się nawet żaden trailer Horrid Henry: The Video Game, ani też galleria Horrid Henry: The Video Game. Cóż, wypada więc poczekać do premiery tego tytułu. Oczywiście po niej będziemy w stanie opisać gameplay Horrid Henry: The Video Game, zaś w naszej galerii pojawi się niejeden screenshot Horrid Henry: The Video Game. Możliwy będzie też download materiałów z Horrid Henry: The Video Game. Póki co pozostaje nam tylko oczekiwanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Horrid Henry: The Video Game

dodał: ~Emil , 07.12.2009

Szkoda,że po niemiecku.