Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Harry Potter Insygnia Śmierci część 2

Kategoria: Przygodowe
Producent: EA Bright Light Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.07.2011
Rozmiar: 996.64 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1967

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Harry Potter Insygnia Śmierci część 2
Podobnie jak ostatnia filmowa część przygód Harrego Pottera, również gra Harry Potter i Insygnia Śmierci została podzielona na dwie części.
Przypomnijmy, że część pierwsza zaczyna się w momencie kontynuowania przez Harrego, Rona oraz Hermionę zadania niszczenia Horkruksów (czyli artefaktów, które zapewniają Voldemortowi nieśmiertelność). Co może zainteresować użytkowników, możliwe jest wcielenie się w aż osiem grywalnych postaci. Chociaż poprzednie adaptacje książki J. K. Rowling wydawane na PC albo konsolę były dosyć często krytykowane przez użytkowników oraz specjalistów od gier komputerowych, adaptacji finalnej chyba warto dać kolejną szansę. Co będzie tym razem celem misji? Oczywiście stoczenie ostatecznego pojedynku z Lordem Voldemortem. Co równie oczywiste, zanim do tego dojdzie, musimy pokonać całą gamę najrozmaitszych sługusów Lorda. Czy jest to łatwe, czy nie- opinie są różne, pozostawiamy to zatem do oceny każdego z użytkowników. Niewątpliwymi atutami gry, oprócz znakomitej grafiki oraz fabuły, która powinna zainteresować nie tylko fanów serii o Harrym, są między innymi możliwość uczestniczenia w naprawdę spektakularnych bitwach (jeszcze lepiej doproacowanych i bardziej widowiskowych aniżeli w poprzednich wydaniach gry) oraz rozegrania ostatecznej wojny o Hogwart.
Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś fanem Harrego Pottera, czy też po prostu szukasz gry, przy której mógłbyś się spędzić kilka świetnych wieczorów, polecamy zainteresowanie się tą pozycją. Naprawdę warto.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Harry Potter Insygnia Śmierci część 2

dodał: ~nieznajomy , 13.10.2013

Fajne demo szkoda,że krótkie :(\npoza tym EA postarało się udostępnili demo\n-Po polsku\n-2 misje\n-Jedna z bossem\n-Druga z sieczką\n-Tylko 1GB dobrze nie chce mi się pobierać gry 8GB \n:) spoczko gram n full