Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grim Fandango

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Lucas Art
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.10.2009
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Grim Fandango

  • Pentium 233MHz,
  • 32MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Grim Fandango

­Gra Grim Fandago pochodzi ze stajni Lucas Arts, znanej z humorystycznych przygodówek. Tytuł ten również zalicza się do nich, a opowiada nam o perypetiach w życiu… pośmiertnym. Brzmi ciekawie? Czytaj więc dalej, ponieważ nie ma wersji demo Grim Fandango do pobrania, pozostaje Ci jedynie zapoznać się z poniższym opisem, aby zdecydować, czy warto nabyć ten tytuł czy nie.

Postacią, którą sterujesz podczas zabawy jest Manny Calver, będący agentem samej Śmierci. Zajmuje się powitaniem tych, którzy przeszli na druga stronę oraz podsumowaniem ich dorobku, a co za tym idzie – posłaniem do nieba, piekła lub czyśćca. Jednak pewnego dnia zaczynają się problemy. Niestety, nie jest możliwy download wersji demonstracyjnej Grim Fandango, dzięki której mógłbyś zapoznać się z mechaniką gry oraz jej oprawą audiowizualną. Nie istniej także trailer Grim Fandango, jeśli jednak chcesz, ściągnij obrazki Grim Fandango z galerii przy tym opisie. Dadzą Ci one pojęcie o specyficznej grafice tego tytułu.

W całej grze napotkasz ponad 50 postaci, z którymi możesz wchodzić w interakcję, odwiedzisz także prawie setkę lokacji. Pobierz screeny Grim Fandango za darmo, aby zobaczyć, czego można się spodziewać. A jeśli zdecydujesz się na zakup tego tytułu, ucieszy Cię wieść, że wydano Grim Fandango po polsku, wiec nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Grim Fandango, bowiem od razu dostaniesz wersję Grim Fandango pl. Jednak mimo upływu ponad dekady od premiery Grim Fandango nie jest free, dlatego tytuł ten musisz kupić.

Nie ukazał się żaden patch Grim Fandango, nie istnieją także kody Grim Fandango. Musisz więc własnymi siłami dojść do końca tej historii. A czy Grim Fandango pójdzie na Windows 7? Prawdopodobnie tak, jednak nie możemy dać 100% gwarancji.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Grim Fandango