Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gray Matter

Kategoria: Przygodowe
Producent: Wizarbox
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 396

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Gray Matter

Core 2 Duo 1.83 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 GTX lub lepsza), Windows XP/Vista/7
Opis - Gray Matter
Gray Matter na PC to klasyczna gra przygodowa, polegająca na klikaniu myszką i rozwiązywaniu całej masy, różnych zagadek tworzona m.in. przez Jane Jensen, znaną przede wszystkim z serii Gabriel Knight. Premiera Gray Matter miała miejsce 12.11.2011, chociaż planowano ją wydać przed wakacjami. Ukazała się wersja Gray Matter po polsku. Gra została wydana na peceta i Xboxa. Niestety wszystko wskazuje na to, ze nie doczekamy się wersji demonstracyjnej, którą możnaby przetestować zanim zdecyduje się na zakup pełnej wersji.

Gra Gray Matter przenosi nas do Europy, gdzie jako Samantha Everett, znajdujemy się w pobliżu rezydencji doktora Dawida Stylesa, u którego dostajemy pracę. Naszym zadaniem jest pomoc doktorowi w jego dość ekscentrycznych badaniach, mających na celu zgłębianie ludzkiego umysłu. W Gray Matter Game mamy okazję zagrać nie tylko Sam, ale i samym doktorem. Naszym zadaniem, jak na klasyczną przygodówkę przystało jest rozwiązywanie różnych zagadek oraz posuwanie akcji do przodu. Pierwsze screeny z Gray Matter jak i gameplay prezentują, że pod względem graficznym tytuł ten jest bardzo zbliżony do tego co znamy z takich pozycji, jak Still Life, czy Syberia. Trójwymiarowe postacie, poruszają się po pre-renderowanym środowisku 2D, a sterowanie nimi odbywa się za pomocą myszy. Oficjalny trailer z Gray Matter, za free możecie znaleźć w naszym serwisie. Przedstawia on m.in. rezydencję w której przyjdzie nam pracować, a także psychologiczny klimat gry. Także galeria z Gray Matter pokazuje to, na co możemy liczyć już w maju tego roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gray Matter