Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Goodbye Deponia

Kategoria: Przygodowe
Producent: Deadlic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 618 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 129

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Goodbye Deponia

Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8500 lub lepsza), 5 GB HDD
Opis - Goodbye Deponia

Goodbye Deponia to gra przygodowa z klasyczną mechaniką point and click. Jest to ostatnia część trylogii (poprzednie tytuły to „Deponia” oraz „Chaos on Deponia”), jednak można grać w nią bez znajomości poprzednich produkcji, aczkolwiek wówczas może umknąć dużo nawiązań i zabawnych skojarzeń. Bohaterem jest Rufus, niesforny młodzieniec, który co i rusz pakuje się w kłopoty. Jest to mieszkaniec tytułowej planety Deponia, która w trzeciej części może zostać podbita przez nieprzyjaciół. Oczywiście los świata spoczywa na barkach naszego bohatera, a jakby kłopotów było mało – znika gdzieś jego ukochana. W dodatku na skutek dość dziwnego zbiegu wydarzeń Rufus zostaje dwukrotnie sklonowany i tak oto pojawia się w grze w trzech wersjach. Znacznie ułatwia to wykonywanie zadań, ale zarazem sprawia, że kłopotów będzie dwakroć więcej.


Jeżeli powyższy opis brzmi interesująco, zachęcamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną gry, jednak do zabawy niezbędna jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Ani wydanie demo, ani tez pełne nie ukazały się w polskiej wersji językowej. Jeśli jednak ktoś zna dobrze któryś z wymienionych języków, to Goodbye Deponia da mu sporo dobrej zabawy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Goodbye Deponia