Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Goin' Downtown

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Silver Style
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Goin' Downtown

Pentium 4 2.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB, 4 GB HDD,
Opis - Goin' Downtown
Wydana wyłącznie na PC gra Goin' Downtown to przygodówka, która zabiera nas w przyszłość, a konkretnie rok 2072. Mamy tu do czynienia z zagadkowym morderstwem, jakie popełniono na prostytutce imieniem Rose – a co zakrawa na ironię, to fakt, że popełniono je tuż pod nosem policjanta Jake’a, którego ruchami kierujemy. Pełna wersja Goin' Downtown nie jest możliwa do ściągnięcia, jeśli jednak chcesz zobaczyć początek tej przygody, mamy dla Ciebie wersję demo Goin' Downtown.

Oczywiście download Goin' Downtown nic Cię nie kosztuje, a pozwoli zapoznać się z klimatem gry oraz jej niezwykłą, komiksową grafiką. Wersja demonstracyjna Goin' Downtown za darmo pozwoli Ci także ocenić jakość wykonania tego tytułu. Tytuł to dość udany, który z pewnością spodoba się każdemu fanowi przygodówek. Jeśli jesteś jednym z nich, pobierz Goin' Downtown w wersji pokazowej i przekonaj się, że warto zainwestować w tą grę!

Gameplay Goin' Downtown to klasyczny point and click. Mamy tu jednak moment, w których musimy odpowiednio pokierować rozmową, co zagwarantuje nam sukces i pchnie fabułę do przodu. Podczas śledztwa odwiedzisz kilkanaście lokacji – od posterunku policji po tajny magazyn chińskiej mafii. Goin' Downtown za darmo (w wersji demo) ukaże Ci początkowo dostępne lokacje. Pozostałe są odblokowywane w miarę postępów w grze.

W naszym kraju wydano Goin' Downtown po polsku. Uprzedzamy jednak, że demo gry wykonane jest z wersji niemieckojęzycznej. Jeśli znasz ten język, spróbuj swych sił. Możesz także nabyć od razu wersję Goin' Downtown pl. Jak wspomnieliśmy na początku, tytuł ten ukazał się tylko na PC. Nie ma wersji Goin' Downtown na Xbox 360, nie jest także planowana konwersja Goin' Downtown na PS3. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, możesz używać tego tytułu na Windows. Niestety, nie opublikowano wersji Goin' Downtown na Mac, ani też Goin' Downtown pod Linux.

Finalna wersja gry okazała się niepozbawiona kilku usterek. Dlatego też wyszedł patch do Goin' Downtown. Oczywiście ta poprawka do Goin' Downtown jest za free, a pobierzesz ją ze strony wydawcy. Jest również możliwy free download tapet Goin' Downtown oraz grafik z gry. Niektóre z nich masz w galerii przy tym opisie – każdy obrazek Goin' Downtown jest darmowy i możesz pobrać go w dowolnej chwili.

Nie istnieją żadne kody (cheats) Goin' Downtown. Jednak w sieci znajdziesz z pewnością poradnik do gry, który pozwoli Ci przejść trudne momenty. Jako że gra została oficjalnie wydana po polsku, nie jest  Ci potrzebne żadne spolszczenie Goin' Downtown.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Goin' Downtown