Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gobliiins 4

Kategoria: Przygodowe
Producent: Societe Pollene
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 99 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 600

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Gobliiins 4

  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD

Opis - Gobliiins 4

Pobierz darmowe demo gry przygodowej Gobliiins 4!

Gobliiins to seria gier przygodowych, jaka pojawiła się w 1991 roku na komputerach PC. Od razu zdobyła sobie serca graczy za sprawą potężnej dawki humoru wymieszanej z absurdem. Osiemnaście lat po premierze pierwszej części otrzymujemy część czwartą - z tymi samymi bohaterami, których sterowaliśmy wtedy!

Pobierz darmowe demo gry przygodowej Gobliiins 4 i wkrocz w świat goblinów! Spotkasz tu dziwne postacie, stwory i przedmioty. Główny bohater - Tchoup - dostaje wezwanie do zamku goblińskiego króla. Musi znaleźć swych przyjaciół i pomóc im w ukończeniu ich zadań, a następie udać się do zamku. Droga prowadzi przez zabawne lokacje, gdzie wszystko może się zdarzyć - i za to gracze kochają tą serię.

Gra przygodowa Gobliiins 4 pozwala Ci sterować całą trójką bohaterów. Aby ukończyć etapy, musisz starannie zaplanować ich współpracę - każdy posiada inne zdolności. Tchopu używa przedmiotów i zbiera je, Stucco przesuwa ciężkie przedmioty, zaś Perluis używa zaklęć. Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną gry i wkrocz w świat absurdalnych przygód. Czeka na Ciebie wspaniała grafika, świetne animacje i w pełni trójwymiarowe środowisko.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gobliiins 4