Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ghost Master

Kategoria: Przygodowe
Producent: Sick Puppies
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.06.2011
Rozmiar: 142.84MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4964

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Ghost Master
Ghost Master (z ang. władca duchów) to mająca co prawda już osiem lat, ale wciąż bardzo popularna i ciekawa gra na PC. Gracz ma możliwość wcielenia się we władcę duchów i wzięcia na cel zadania typowego dla duchów, a więc przepędzenia ludzi z danego miejsca. Każda pozytywnie rozwiązana misja kończy się otrzymaniem nagrody, za którą można polepszyć statystyki swoich podwładnych.

Gra jest pełna satytycznych odniesień do filmów i książek, takich jak Amityville Horror, Blair Witch Project, Pogromcy Duchów czy The Ring. Znającym chociaż jedną z tych pozycji tym bardziej polecamy zapoznanie się z Ghost Masterem.

Sama akcja gry toczy się w miejscowości Graveville (w tłumaczeniu „miasteczko grobów”, w grze- Grobowo). Gracz musi wykonać wiele misji w tym miasteczku od pozornie najprostszych- opustoszenia jednorodzinnych domów aż do naprawdę spektakularnych jak próba przepędzenia ludzi z bazy wojskowej. Ze względu na koncentrowaniu się gracza na dowodzeniu jednostkami gra jest raczej grą strategiczną, aniżeli typową przygodówką, chociaż w tym przypadku oba te typy mieszają się ze sobą. Kluczową kwestią dla gracza jest dobór odpowiedniej strategii wystraszania swojego „przeciwnika”, w zależności od między innymi poziomu jego wiary w zjawiska paranormalne. Ponadto w każdej misji mamy możliwość uwolnienia jednego ducha, od nas i naszej determinacji zależy, czy nam się to uda i dołączy do naszej straszącej ekipy.

Polecamy tą grę zarówno młodszym i starszym użytkownikom, podobnie jak zarówno tym, którzy są fanami parodiowanych filmów czy książek, jak i tym, którzy ich nie znają. Do pobrania oferujemy wersję demo gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ghost Master