Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Generation Zero

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Reality Twist
Data dodania: 01.12.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Generation Zero

wkrótce
Opis - Generation Zero
Generation Zero to ciekawy produkt, który przenosi nas do powojennego Berlina, by tam śledzić losy młodzieży, pozbawionej perspektyw przez echa wojny, a która chce na nowo ułożyć sobie życie. Trzeba przyznać, że fabularnie wydaje się być to pozycja zdecydowanie warta zachodu.

Gra będzie typową przygodówką, nie zabraknie w niej więc całej masy przeróżnych zagadek, niektóre z nich sprawią, że będziemy mieli nie lada orzech do zgryzienia. Bez wątpienia mocną stroną tego produktu jest jego poważne tło historyczne. Mówimy bowiem o niebagatelnym temacie dzieci niemieckich, które, wręcz znienawidzone w całej Europie za działania swoich przodków, chcą po prostu zacząć normalnie żyć.

Na pierwszy plan wysuwa się postać Emila, chłopaka, który decyduje się powrócić do powojennego Berlina w 1945 roku by odnaleźć swojego ojca. Na miejscu decyduje się założyć swojego rodzaju gang, złożony z ludzi podobnych mu, pozbawionych perspektyw. Gdy będziemy przechodzić z Emilem kolejne etapy, zrozumiemy dokładnie czym jest tytułowa generacja zero, jaka tworzyła podstawy współczesnego społeczeństwa niemieckiego.

Reality Twist, producent tej gry, zdecydował się stworzyć z niej klasyczną przygodówkę, toteż większość czasu spędzimy na dokładnym przeszukiwaniu lokacji, przeprowadzaniu rozmów z napotkanymi postaciami oraz rozwikłaniu licznych zagadek. Co ciekawe kilka elementów zaimplementowano z produkcji rpg, np. system popularności. Im większa popularność Emila wśród kompanów czy napotkanych postaci, tym więcej informacji są w stanie mu przekazać, co znów sprawia, że dojdziemy do celu szybciej.

O grafice wiadomo jedynie to, że będzie utrzymana w pełnym trójwymiarze. Według mnie jest to produkt absolutnie warty uwagi. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Generation Zero