Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gemini Rue

Kategoria: Przygodowe
Producent: Wadjet Eye Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.11.2011
Rozmiar: 138.8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 419

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Gemini Rue

Procesor: 1.6 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna: 128 MB pamięci (przynajmniej nVidia GeForce 5900)

Opis - Gemini Rue

Gemini Rue to gra przygodowa, z powodzeniem wykorzystująca mechanikę rozgrywki znaną z tytułów wydawanych w latach 90-tych. W grze występuje dwóch głównych bohaterów.

Pierwszy to mężczyzna, którego tożsamość nie jest bliżej znana, gdyż jego wspomnienia zostały wykasowane podczas pewnego eksperymentu medycznego. Drugim jest niejaki Azriel Odin tropiący osobę, której udało się uciec z systemu Gemini. Losy tej dwójki z pozoru są ze sobą zupełnie nie związane, jednak z czasem przekonamy się, jak wiele mają ze sobą wspólnego. Świat, w którym przychodzi nam działać, stanowi tak naprawdę niezwykle mroczne wyobrażenie, dotyczące przyszłości naszej cywilizacji. Zaletą gry jest bez wątpienia rozbudowana i wciągająca fabuła.

Jednak wielu graczy z pewnością doceni również charakterystyczną mechanikę rozgrywki w grze Gemini Rue, opartą na mechanizmie point and click, tak chętnie wykorzystywanym przed kilkunastoma laty. Skupiamy się więc w głównej mierze na niezwykle dokładnym eksplorowaniu, wszystkich dostępnych lokacji i odnajdywaniu przedmiotów a także prowadzeniu dialogów, które mogą pomóc w zdobyciu użytecznych informacji. Grafika wygląda jak żywcem wyjęta z produkcji, które kilkanaście lat temu cieszyły się sporą popularnością. Gemini Rue dzięki zastosowanym rozwiązaniom, umożliwia nam więc swego rodzaju podróż w czasie, do okresu gdy tak niewiele było trzeba, by dostarczyć graczom solidnej porcji rozrywki. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gemini Rue