Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Sierra Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.02.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, XP, 2003, Vista, NT

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned

  • Procesor: Pentium 166 MHz
  • Pamięć RAM: 32 MB
  • Karta graficzna: akcelerator 3D
  • Miejsce na dysku twardym:
Opis - Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned
Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned to kolejna odsłona klasycznego cyklu gier przygodowych opracowanych przez legendarną firmę Sierra. Fabuła gry została opracowana przez poczytną autorkę powieści kryminalnych Jene Jensen, akcja rozgrywa się w francuskim miasteczku Rennes-le-Chateau, gdzie jako Gabriel lub jego przyjaciółka Grace musimy rozwiązać mroczną i niezwykle skomplikowana tajemnicę. Gra jest wielowątkowa oraz posiada bardzo ładną i nowatorską jak na rok wydania – 1999 grafikę 3D. Gabriel Knight 3 jest pozycją wartą polecenia każdemu fanowi gier przygodowych,osobom lubiącym kryminały i rozwiązywanie zagadek i tym którzy chcą poznać najważniejsze tytuły i serie gier w historii komputerowej rozrywki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned