Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

From Dust

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Ubisoft Studios
Data dodania: 06.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - From Dust

Już wkrótce!
Opis - From Dust
From Dust to tytuł, który polecamy uwadze wszystkich graczy. Za jego powstanie odpowiada Eric Chahi, twórca legendarnego Antoher World oraz kontynuacji Heart of the Alien. Po kilkunastu latach milczenia wraca on do tworzenia gier komputerowych, Czego możemy się tym razem spodziewać? Jaki będzie gameplay From Dust?

Jak na razie dużo pewnych informacji nie ma. Pokazano jednak już pierwszy trailer From Dust, który ukazuje nam świat pełen przedziwnych, zamaskowanych postaci. Widzimy na nim między innymi powstawanie lądów i wulkanów, wykonane w realistycznej technice 3D. Gracz ma wcielać się w jednego z potężnych magów, którzy tworzą rzeczywistość. Premiera From Dust zapowiedziana jest na przyszły rok, więc na kolejne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wiadomo, że gra ukaże się na dwie platformy. Oprócz wydania From Dust na PC pojawi się także edycja zabawy na konsole PS3 oraz Xbox 360.

Tytuł ten może być jedną z najciekawszych pozycji przyszłego roku. Z pewnością doczekamy się wydania From Dust po polsku. Miejmy tylko nadzieję, że termin realizacji gry nie zostanie przełożony i nie będziemy musieli na nią zbyt długo czekać. Niestety, więcej informacji na temat nie ma. Nie wiadomo więc, jakie będą wymagania From Dust, ani też czy ukaże się wersja demonstracyjna. Jedyne materiały dostępne z gry to grafiki, które znajdują się w galerii przy tym opisie. Czy gra się spodoba, czy też nie, świetnie pasują one na tapety pulpitu – można prac je bez żadnych opłat z tej właśnie strony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: From Dust