Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FRACT

Kategoria: Przygodowe
Producent: Richard Flanagan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.02.2011
Rozmiar: 118 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 366

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - FRACT
FRACT to produkcja niezależna, która zalicza się do przygodówek przenoszących graczy do dziwnych światów. W tym wypadku mamy tu abstrakcyjną rzeczywistość, pełną dziwnych mechanizmów i urządzeń, a przede wszystkim dźwięków. Podczas zabawy przemieszczamy się mając widok z perspektywy pierwszej osoby, zaś co jest dość istotnym elementem to nadstawianie uszu na dochodzące zewsząd dźwięki. Celem FRACT jest uruchomienie pewnego starego, dawno zapomnianego mechanizmu, dzięki któremu dziwna rzeczywistość ulegnie przemianie.

Jako że FRACT to freeware, każdy może pobrać ten tytuł za darmo i samemu zanurzyć się w świat przedziwnych maszynerii, świetlistych przewodów i dziwnych maszyn. W sieci można znaleźć filmiki prezentujące rozgrywkę. Sam jej autor – Richard E. Flanagan – twierdzi, że przypomina ona nieco Myst i nie sposób nie przyznać mu racji. Download FRACT pozwoli każdemu ocenić osobiście, czy ma on rację. Pobieranie gry zajmie chwilę – plik ma 118 MB, warto jednak zaczekać, ponieważ przygoda, w jakiej przyjdzie nam wziąć udział, jest naprawdę niezwykła. Zaprezentowane w galerii przy tym opisie grafiki dają przedsmak tego, co nas czeka w czasie zabawy.

Warto również dodać, że na naszych stronach posiadamy także inne darmowe gry przygodowe do pobrania. FRACT zalicza się do tych najoryginalniejszych produkcji, o jakich nie zapomina się nawet lata po zabawie. Jako że jest to produkcja darmowa, aż żal by było nie spróbować, zachęcamy więc zatem do pobrania gry z naszej strony. Wystarczy kliknąć na poniższy link, aby rozpoczęło się jej pobieranie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FRACT