Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Face Noir

Kategoria: Przygodowe
Producent: Mad Orange
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 294 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 123

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Face Noir

Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM (1.5 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 lub lepsza), 2 GB HDD
Opis - Face Noir

Face Noir to ponury, utrzymany w czarno-białej konwencji kryminału. Kierujemy tu byłym policjantem, który został skazany na kilka lat więzienia na podstawie fałszywych dowodów. Po odbyciu całej kary otwiera on własną agencję detektywistyczną i czekają na kolejne zlecenia popada w coraz większy alkoholizm. Pewnego dnia dostaje telefon, że człowiek, prze którego wylądował w pudle, pojawił się w mieście. Jak się nietrudno domyślić, postanawia dokonać zemsty.


Rozgrywka w Face Noir to klasyczny point and click, w którym eksplorujemy kolejne plansze, rozmawiamy z postaciami i znajdujemy oraz używamy przedmiotów. Zwraca uwagę ciekawa historia, która okazuje się dość skomplikowaną intrygą, której kolejne odkrycia mogą zaskoczyć gracza. Udostępniona za darmo wersja demo gry pozwala na poznanie początku tej historii i zapoznanie się z jej oprawą audiowizualną. Niestety, zarówno pełne wydanie, jak i demo gry nie ukazały się w polskiej wersji językowej, wiec do zabawy przyda się znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średnim.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Face Noir