Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Evil Days of Luckless John

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Centauri Production
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Evil Days of Luckless John

  • Pentium III 1 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza),
  • 400 MB HDD,
  • Windows XP
Opis - Evil Days of Luckless John
Evil Days of Luckless John to gra przygodowa od naszych południowych sąsiadów, która przenosi nas w świat przestępczości zorganizowanej, czyli mafii. Sterujemy tu tytułowym Johnem, który nieopatrznie narobił sobie kłopotów. Wydany wyłącznie na PC Evil Days of Luckless John pozwala graczom na pokierowanie nim tak, by wyszedł obronną ręką ze wszystkich tarapatów. Niestety, wydawca nie zdecydował się na udostępnienie demo Evil Days of Luckless John, dlatego też nie będziesz mógł przetestować gry przed jej zakupem.
Podczas gry Luckless John będzie musiał odwiedzić dziesiątki miejsc, takich jak cmentarz, kasyno, fabrykę czy muzeum. Przygotowano tu naprawdę sporo lokacji, jednak ze względu na brak wersji demonstracyjnej Evil Days of Luckless John do pobrania, nie będziesz mógł odwiedzić choćby kilku z nich przed nabyciem pełnego tytułu. A szkoda, ponieważ mamy tu sytuację nieco jak na przygodówki nietypową – możemy obserwować akcję klasycznie, z perspektywy trzeciej osoby, jak też i oczyma bohatera. Nadto – od czasu do czasu John walczy wręcz, strzela, a nawet prowadzi samochód! Choć nie jest możliwy download Evil Days of Luckless John w wersji demo, to możesz zobaczyć, jak prezentuje się gameplay dzięki oficjalnemu trailerowi, który znajdziesz na naszych stronach. Z pewnością zgodzisz się ze stwierdzeniem, że jest to naprawdę oryginalny tytuł.
Jeśli chciałbyś przyjrzeć się grafice z gry, ściągnij obrazki Evil Days of Luckless John dostępne przy tym opisie. Jeśli chcesz więcej materiałów tego typu, odwiedź oficjalną stronę wydawcy i pobierz artworki Evil Days of Luckless John. Możesz na niej również zagrać w mini-grę strzelecką, gdzie mas okazję zapoznać się z grafiką tej produkcji.
Choć gra ukazała się w 2005 roku na świecie, Evil Days of Luckless John Podolsku ukazał się dopiero w 2009. Jako że mamy wersję Evil Days of Luckless John pl, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Evil Days of Luckless John. Oczywiście nie ma wersji Evil Days of Luckless John za darmo – musisz ją kupić. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Evil Days of Luckless John mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows.
Z pewnością tytuł ten zalicza się do najoryginalniejszych przygodówek, jakie kiedykolwiek powstały. Jeśli lubisz tego typu rozrywki, z pewnością przypadnie Ci on do gustu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Evil Days of Luckless John

dodał: kowal8925 , 25.02.2010

ja to pobrac do h...\n

dodał: ~ja , 21.02.2010

ja nie wiem ja otworzyc sejf po wyjsciu z wiezienia na poczatku na pomoc

dodał: ~kaperros , 16.10.2009

jak to pobrać