Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dune II: Battle for Arrakis

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Virgin Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Dune II: Battle for Arrakis

  • IBM 386MHz,
  • 4MB RAM
Opis - Dune II: Battle for Arrakis
Dune II: Battle for Arrakis to klasyka strategii czasu rzeczywistego, a zarazem jedna z pierwszych gier tego typu w historii gier komputerowych. Ukazała się w 1992 roku, jednak mimo upływu lat od tamtego momentu, wciąż jej gameplay wciąga jak niegdyś.

Niestety, nadal Dune II: Battle for Arrakis nie jest za darmo. Nie możliwy jest download Dune II: Battle for Arrakis w pełnej wersji, ani też nie ma nawet wersji free demo Dune II: Battle for Arrakis. Dlatego też jeśli nie znasz tego tytułu, opiszemy Ci go pokrótce.

Planeta Diuna słynie z melanżu, zwanego też Przyprawą. Przyprawa służy ludzkości do podróży międzygwiezdnych i jest dość luksusowym towarem. Nic dziwnego, ze do walki o panowanie nad jego głównym źródłem pochodzenia stają trzy rody – Harkonenowie, Atrydzi oraz Ordosi. W grze musisz rozbudowywać swe bazy i chronić je, jak również niszczyć militarenie wszelką opozycję – czyli żołnierzy innych rodów i ich bazy.

W naszym kraju nie wydano Dune II: Battle for Arrakis po polsku. Nie istnieje także trailer Dune II: Battle for Arrakis – grę wydano w czasach, gdy jeszcze nikomu się filmiki reklamowe nie śniły! Jedyne co mamy do pobrania z Dune II: Battle for Arrakis to screenshoty. Pobierz obrazki Dune II: Battle for Arrakis dostępne w galerii przy tym opisie, aby zapoznać się z oprawą graficzną tego tytułu.

Warto zauważyć, że nie ukazał się żaden patch Dune II: Battle for Arrakis. Nie są także dostępne kody Dune II: Battle for Arrakis – musisz tu naprawdę wywalczyć swój sukces. Gra powinna działać na raczej starszych systemach operacyjnych. Nie wiadomo, jak będzie się sprawować Dune II: Battle for Arrakis na Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dune II: Battle for Arrakis