Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dreamfall: The Longest Journey

Kategoria: Przygodowe
Producent: FunCom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.10.2009
Rozmiar: 3.47GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1232

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Dreamfall: The Longest Journey

Pentium IV 1,5 GHz lub Athlon XP o podobnych paramterach (musi mieć obsługę instrukcji SSE!), 512 MB RAM,karta graficzna 128 MB RAM (kompatybilna z DirectX 9.0), 7 GB HDD
Opis - Dreamfall: The Longest Journey

Dreamfall: The Longest Journey to gra-perełka. Jest to jedna z najlepszych przygodówek, jakie kiedykolwiek wydano. Dlaczego? Gra zachwyca wciągającą fabuła, wspaniałą oprawą audiowizualną, oraz niesamowitą grywalnością. Możesz przekonać się o tym samemu, ponieważ możliwy jest download Dreamfall: The Longest Journey w wersji demo.

Oczywiście nie kosztuje Cię on ani grosza, a pozwoli na doznanie oszołomienia wspaniałym, oryginalnym światem gry. Obejmujesz tu kontrolę nad Zoe Castillo, dziewczyną żyjąca w odległej przyszłości, która ma dość monotonii i szarzyzny powtarzających się dni. Pobierz Dreamfall: The Longest Journey w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak żyje się w XXIII wieku. Spotkasz tu mnóstwo niezwykłych postaci…

Dostępne za darmo demo Dreamfall: The Longest Journey daje Ci tylko kilka przykładowych lokacji z gry. Pełna wersja jest bardzo złożona i jej przejście może zająć Ci kilkadziesiąt godzin czasu rzeczywistego. W naszym kraju wydano Dreamfall: The Longest Journey po polsku, świetnie zlokalizowane przez ekipę Cenega Poland, dlatego też nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Dreamfall: The Longest Journey, jednak musimy uprzedzić, że demo nie powstało na bazie wersji Dreamfall: The Longest Journey pl. Wydano Dreamfall: The Longest Journey na PC – wersja konsolowa nigdy nie była planowana.

Na komputerze możes zużywać Dreamfall: The Longest Journey mając Windows 7, nie będzie również problemów z grą w Dreamfall: The Longest Journey na Windows Vista czy XP.Jeśli nabędziesz pełną wersję, przyda Ci się z pewnością patch do niej, który znajdziesz na naszych stronach. Oczywiście patch Dreamfall: The Longest Journey jest za free do ściągnięcia. Natomiast jeżeli amsz problemy z przechodzeniem kolejnych zadąń, w Internecie znajduje się niejedna solucja Dreamfall: The Longest Journey.Ta gra to naprawdę dzieło sztuki. Wypada tylko mieć nadzieję, że kiedyś ujrzy światło dzienne Dreamfall: The Longest Journey 2.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dreamfall: The Longest Journey

dodał: ~aha , 14.11.2012

najlepsza przygodówka

dodał: ~am , 16.04.2011

świetna gra ;)