Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Doctor Who: The Adventure Games

Kategoria: Przygodowe
Producent: Sumo Digital
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1092

Brak

Wymagania sprzętowe - Doctor Who: The Adventure Games

Pentium IV 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 2 GB HDD, Windows XP/Vista -

UWAGA GRA DLA GRACZY ZAGRANICZNYCH DOSTĘPNA OD LIPCA!!!

Opis - Doctor Who: The Adventure Games

Gra na PC Doctor Who to przeniesienie na ekran komputera przygód bohatera serialu science-fiction – tytułowego Doktora Who. W naszym kraju nie jest to zbyt znana pozycja, jednak w Wielkiej Brytanii serial wystartował w latach sześćdziesiątych i w krajach anglosaskich cieszy się sporą popularnością. Co ważne – Doctor Who to gra do pobrania za darmo!

Tak, tak, Doctor Who to freeware. Download Doctor Who: The Adventure Games możliwy jest od Czerwca 2010, a dla osób mieszkających poza wyspami brytyjskimi od Lipca. Warto dowiedzieć się więc, kim jest tytułowa postać. Doktor Who to człowiek, który potrafi przemierzać przestrzeń i czas, napotykając nierzadko groźnych przeciwników.  Stara się także rozwikływać zagadki i łamigłówki, jakie napotyka w swoich wojażach. Doctor Who game w niczym nie różni się od serialu – tutaj również przemierzamy obce światy i rozwikłujemy łamigłówki oraz stawiane przez producentów gry zadania. Gra za darmo Doctor Who składa się z czterech części, które złożą się na jedną, wielką całość. Oczywiście każda gra Doctor Who będzie free. Nie wiadomo, czy ukaże się Doctor Who: The Adventure Games po polsku. Jako że gra Doctor Who to tytuł darmowy, będzie można pobrać go bezpośrednio ze strony producenta. Dlatego też nie ma potrzeby, aby ukazała się gra Doctor Who pl. Oczywiście jeżeli nie znasz angielskiego, możesz mieć nadzieję, że ukaże się spolszczenie Doctor Who.

Jeśli lubisz przygodówki, zaglądaj na tą stronę i gdy tylko zobaczysz, że gra jest dostępna pobierz Doctor Who. Jak na razie z darmowych materiałów jest możliwy download screenów Doctor Who, który ukaże CI, jak będzie wyglądać ta gra. Niestety, nie jest zaplanowana gra Doctor Who dla PS3. Również nie ukaże się gra Doctor Who na Xbox. Tytuł ten przeznaczony jest wyłącznie na komputery.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Doctor Who: The Adventure Games