Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder

Kategoria: Przygodowe
Producent: Zoetrope Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 348

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder

  • Procesor: Pentium 4 1.5 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 1.1 GB
Opis - Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder
Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder to doskonała gra przygodowa utrzymana w konwencji gotyckiego horroru, inspirowanego twórczością takich pisarzy jak Edgar Alan Poe czy H.P. Lovecraft. Gameplay to klasyczne point and click jednak występują tu również dwie innowacje: pierwsza to zmiana postrzegania Świata uzależniona od stanu w jakim znajduje się bohater, np. gdy jest przestraszony, wszystko miga i przesuwa się bardzo szybko, podobny efekt pojawił się np. w grze Call of Ctulhu. Drugą ciekawą innowacją jest operowanie wskazówkami zebranymi w toku śledztwa, otóż możemy je łączyć ze sobą podobnie jak przedmioty i tak właściwe połączenie dwóch posiadanych wskazówek zaowocuje nam pojawieniem się nowej, która poprowadzi nas dalej ku rozwiązaniu zagadki. Fabuła gry rozgrywa się w 2011 roku jako policyjny detektyw mamy za zadanie rozwikłać zagadkę zabójstwa wpływowego biznesmena, podejrzanym jest niejaki Loath Nolder, który sam kiedyś był prywatnym detektywem zamieszanym w różne podejrzane sytuacje niejednokrotnie związane z magią, okultyzmem i mrocznymi dawno zapomnianymi wierzeniami. Atmosferę grozy oprócz sugestywnej grafiki pełnej mgły, cieni i mroku podkreśla niezwykle sugestywna muzyka. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder