Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dark Fall: Lost Souls

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Darkling Room
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Dark Fall: Lost Souls

  • Pentium 4 2 GHz, ­
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)

Opis - Dark Fall: Lost Souls

­Dark Fall: Lost Souls game to trzecia odsłona dość ciekawej serii gier przygodowych, będąca kontynuacją The Journal i Lights Out. Premiera Dark Fall: Lost Souls przewidziana jest na listopad 2009 roku, zobaczmy więc, czego możemy się spodziewać po tym tytule.

Po raz drugi wracamy tu do mieściny Dowerton, którą poznaliśmy w pierwszej części. Tym razem czekają nas nowe zagadki do rozwikłania oraz nowy koszmar do stawienia mu czoła. Sam gameplay Dark Fall: Lost Souls to nadal klasyczny point-n-click, zaś klimat wciąż ten sam – mroczny, z tajemnicami czyhającymi na każdym korku bohatera. Oczywiście ze względu na coraz lepsze komputery, grafika w tej odsłonie cyklu będzie jak dotąd najlepsza ze wszystkich. Sprawdź to sam. Przy opisie znajduje się galeria gry Dark Fall: Lost Souls. Możesz pobrać każdy screenshot Dark Fall: Lost Souls i przyjrzeć się mu w dowolnym powiększeniu za pomocą swej przeglądarki graficznej.

Miejmy nadzieję, że producent wypuści wersję demo Dark Fall: Lost Souls, której download będzie możliwy. Znamy już wymagania Dark Fall: Lost Souls – nie są one zbyt wysokie, co z pewnością ucieszy posiadaczy słabszych komputerów. W sieci możesz obejrzeć już trailer Dark Fall: Lost Souls, który pokazuje klimat całej zabawy. Gra Dark Fall: Lost Souls wyjdzie na PC. Będziesz mógł poznac Dark Fall: Lost Souls majac Windows 7, Vista i XP. Nie planuje się wersji konsolowych tego tytułu, więc nie poznasz Dark Fall: Lost Souls mając Xbox 360, ani też nie będzie konwersji Dark Fall: Lost Souls na PS3.

Gotów na kolejną mroczną przygodę…?­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dark Fall: Lost Souls

dodał: ~ja , 29.07.2010

:)