Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: NY

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Legacy Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.10.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - CSI: NY

  • Pentium 4 1.2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza),
  • 650 MB HDD
Opis - CSI: NY

CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Yorku to bardzo popularny serial kryminalny, który ma wielu fanów na całym świecie. Spora popularność tego dzieła zachęciła twórców do stworzenia gry o podobnym tytule. CSI: NY to już szósta odsłona serii gier przygodowych, która po dłuższej przerwie powraca do korzeni i co najważniejsze przenosi graczy do nowej lokacji, a mianowicie Nowego Yorku. Niestety nie jest możliwa gra w CSI: NY po polsku. Gra nie znalazła jeszcze dystrybutora, dlatego na CSI: NY pl przyjdzie graczom zapewne poczekać. Można jednak oczekiwać, że zostanie wydane jakieś spolszczenie do CSI: NY, ponieważ wcześniejsze części tej gry ukazywały się w naszym kraju. Co gorsze nie jest dostępne też, żadne demo CSI: NY, które pozwoliłoby sprawdzić zmiany wprowadzone przez studio Legacy Interactive. Niemniej jednak jeśli lubisz pozycje typu CSI: NY to ściągnij inne gry przygodowe dostępne na naszej stronie. Wersje demonstracyjne wcześniejszych części CSI: NY za free znajdziesz w odpowiednim dziale.

W grze po raz kolejny dostępnych jest pięć zagadek do rozwiązania, w których gracz będzie musiał zająć się m.in. przesłuchiwaniem, gromadzeniem dowodów, a nawet badaniem ich w specjalnym laboratorium. W grze kierujemy bohaterami znanymi z serialu, a więc w tej części Mac’iem, albo Stellą. Zmiany w grafice i sposobie prowadzenia rozgrywki prezentuje m.in. trailer z CSI: NY. Przed grą zalecany jest download CSI: NY patch, który oprócz poprawek, pozwala na rozwikłanie dodatkowej zagadki. CSI: NY patch jest niezbędny by wydany w 2009 roku mały dodatek do gry mógł działać i możecie go znaleźć na naszej stronie. W razie trudności mogą się przydać również kody do CSI: NY, które są dostępne w sieci. Tego typu dodatki do CSI: NY są za darmo, dlatego warto je używać. Jeśli chodzi o wymagania gry to są średnie i nie powinno być żadnych trudności z grą w CSI: NY pod Windows 7. Szkoda, że twórcy nie zdecydowali się na wydanie demo CSI: NY do pobrania z sieci. Jeśli jednak chcesz wcielić się w pracownika laboratorium kryminalnego, oraz lubisz gry w stylu CSI: NY to pobierz wcześniejsze części tej gry, dostępne w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CSI: NY