Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: Mordercze Zamiary

Kategoria: Przygodowe
Producent: Telltale Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.01.2010
Rozmiar: 346.17 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1758

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - CSI: Mordercze Zamiary

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 5900 lub lepsza), 6 GB HDD
Opis - CSI: Mordercze Zamiary
Gry CSI to przygodowa seria oparta na cieszącym się duża popularnością serialu telewizyjnym.  Podobnie jak i odcinki serialu, także i gry na nim oparte z pewnością przypadna do gustu wszystkim miłośnikom kryminału. Prezentowana tu gra CSI: Deadly Intent oparta jest na dziewiątym sezonie.
Wydano CSI Mordercze zamiary na PC, jeśli więc chcesz za pomocą komputera pobawić się w detektywa, nabądź ten tytuł. A ponieważ nikt nie lubi kupować kota w worku, mamy dla Ciebie demo CSI: Deadly Intent do pobrania za darmo. Spróbujesz?

Na całą grę składa się pięć odcinków, w których badamy miejsca przestępstw oraz lokacji ważnych dla aktualnych spraw. Ważną rzeczą jest znajdywanie dowodów rzeczowych oraz znajdowanie śladów jak to odciski palców czy też fragmenty ubrań. Grając na PC w CSI: Deadly Intent możesz poczuć się tak, jakbyś samemu grał w tym ciekawym serialu. Mamy tu zarówno pracę w terenie, jak i w laboratorium. W tym drugim analizujemy takie rzeczy jak skład chemiczny znalezionych dowodów, próbki Dna lub też porównujemy odciski palców z zawartością policyjnej bazy danych. Nie zabraknie również przesłuchiwania świadków. Tu musisz umiejętnie prowadzić rozmowy, aby jak zyskać jak najwięcej informacji.

Download CSI: Deadly Intent w wersji demo jest całkowicie darmowy. Poznasz dzięki niemu mechanikę zabawy oraz jej oprawę audiowizualną.  Na naszych stronach znajduje się gameplay CSI: Deadly Intent, na którym możesz obejrzeć, jak prezentuje się gra w praktyce. Warto zauważyć, że wydano CSI: Deadly Intent po polsku, więc  nie będzie Ci potrzebne spolszczenie CSI: Deadly Intent. Za wydanie wersji CSI: Deadly Intent pl – w wersji pl CSI: Mordercze Zamiary – odpowiada Ubisoft. Zaznaczamy, że wersja darmowy CSI: Deadly Intent w wersji demonstracyjnej jest anglojęzyczny.

A jeżeli masz już pełną wersję gry, być może przyda Ci się poradnik do CSI. W Internecie znajduje się niejedna solucja zadań z CSI – wystarczy dobrze poszukać. Wymagania CSI: Deadly Intent nie są duże, dlatego tez możesz cieszyć się tym tytułem na przeciętnej klasy komputerze. A jeśli chcesz, pobierz grafiki CSI: Deadly Intent za free. Znajdują się one w galerii przy tym opisie i świetnie nadają na tapety dla każdego miłośnika serialu. Jeśli zaliczasz się do nich, z pewnością będziesz tym zainteresowanyDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CSI: Mordercze Zamiary