Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: Miami

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: 369 Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - CSI: Miami

  • Pentium III 750 MHz,
  • 256MB RAM,
  • karta grafiki 16MB,
  • 650 MB HDD
Opis - CSI: Miami

CSI: Miami to kolejna część serii gier, które bazują na bardzo popularnym amerykańskim serialu CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. Tym razem twórcy postanowili przenieść graczy właśnie do Miami, gdzie toczy się akcja tej gry. CSI: Miami to gra kryminalno-przygodowa, której raczej nie da się zaliczyć do gatunku klasycznych strzelanek. W grze ważne jest przede wszystkim rozwiązywanie zakładek i sprawne układanie kolejnych „puzzli” w celu wyjaśnienia jednej z pięciu nowych spraw kryminalnych.

Chociaż gra na świecie ukazała się już w 2004 roku to CSI: Miami po polsku ukazało się dopiero cztery lata później. Jak widać decyzja o wydaniu CSI: Miami pl wypłynęła na fali popularności serialu w naszym kraju. Niestety nie zdecydowano się za to na demo CSI: Miami, przez co gracze mają ograniczoną możliwość poznanie tej gry przed zakupem. Brak wersji demonstracyjnej CSI: Miami do pobrania rehabilituje liczba innych dodatków do tej gry. Poza tym jeśli podoba Ci się CSI: Miami to pobierz inne części tej serii gier. CSI: Miami zostało stworzone przez 369 Interactive i po raz kolejny pozwala na wcielenie się w postacie znane z serialu i podjecie rękawicy rzuconej przez przestępców. Patrząc na trailer z CSI: Miami widać, że gra została stworzona jakiś czas temu przez co jej wymagania nie są zbyt wysokie. Nie powinno być np. problemów z grą w CSI: Miami pod Windows 7. W grze postarano się o wierne odzwierciedlenie dostępnych lokacji, a także jak najbliższe oddanie klimatu serialu i dlatego jego twórcy także pomagali w tworzeniu CSI: Miami na PC.

Gra może momentami być dość trudna dla graczy, dlatego warto sprawdzić czy są dostępne kody do CSI: Miami, które mogą pomóc w grze. W naszym serwisie znajdziecie najnowszy patch do CSI: Miami, który pozwoli Wam na aktualizację tej gry. Oczywiście download CSI: Miami patch jest za free dlatego warto z niego skorzystać. Jeżeli lubisz gry w stylu CSI: Miami to ściągnij także inne gry przygodowe dostępne na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CSI: Miami

dodał: ~iwan , 12.11.2010

dobra :D

dodał: ~qwe , 11.11.2010

dobra gra ;p

dodał: ~nie mowle , 24.07.2010

dobra gierka :D