Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - Mroczne Motywy

Kategoria: Przygodowe
Producent: 369 Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.10.2009
Rozmiar: 327.55MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1135

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - Mroczne Motywy

  • Procesor Pentium III 600 MHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 16MB,
  • 650 MB HDD
Opis - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - Mroczne Motywy

CSI: Dark Motives to druga część serii gier przygodowych, która została wydana na komputery osobiste, w rok po premierze pierwszej części gier o przygodach detektywów z CSI. W grze nie zdecydowano się na radykalne zmiany i przede wszystkim skupiono się na zagadkach do rozwikłania, które są jeszcze bardziej skomplikowane niż w poprzedniczce, dlatego czasem mogą się przydać kody do CSI: Mroczne Motywy.

Gra ukazała się na świecie w 2003 roku, ale w CSI: Dark Motives pl można grać dopiero od 2007 roku, kiedy to gra trafiła na nasz rynek. Na szczęście istnieje demo CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, które jest skierowane zwłaszcza do graczy nie mających kontaktu z „jedynką”. Download CSI: Mroczne Motywy pozwala na wcielenie się w jednego z detektywów w Las Vegas i pomoc w walce z przestępczością. Wersja demonstracyjna CSI: Dark Motives jest za free, dlatego warto z niej skorzystać. Ściągnij CSI: Dark Motives i sprawdź czy gra ma taki sam klimat jak serial. W grze tradycyjnie jest dostępnych pięć różnych spraw do rozwikłania, a gracz ma do dyspozycji wszystko to co mógł zaobserwować w serialu, a więc świetnie wyposażone laboratorium, które pozwoli zbadać każdy dowód. W CSI: Dark Motives ponownie zastosowano widok z pierwszej osoby i dość oryginalną „klatkową” grafikę przez co wymagania gry są dość niskie. Nie powinno być zatem problemów z grą w CSI: Dark Motives pod Windows 7. Jednak dla pewności zalecany jest download CSI: Mroczne Motywy patch, który nanosi sporo poprawek i aktualizuje grę.

Patch do CSI: Dark Motives jest do pobrania z naszej strony. Dostępny jest także trailer z CSI: Mroczne Motywy, który ujawnia więcej szczegółów odnośnie rozgrywki. Dla graczy, którzy chcą jednak zobaczyć grę w praniu, polecamy demo CSI: Dark Motives, które znajdziecie poniżej. Pobierz CSI: Dark Motives i pomóż detektywom z Las Vegas rozwikłać kilka zagadek.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - Mroczne Motywy