Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

Kategoria: Przygodowe
Producent: 369 Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.11.2009
Rozmiar: 321.3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4076

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

  • Procesor Pentium III 500 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • 16 MB akcelerator 3D,
  • 1.5 GB HDD
Opis - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

­CSI: Crime Scene Investigation to pierwsza część serii gier przygodowych opartych na amerykańskim serialu o tej samej nazwie. Tytuł gry po polsku to CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, a gra ukazała się wyłącznie na komputery osobiste. Na szczęście dostępne jest demo CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, które pozwala graczom zapoznać się z tym tytułem jeszcze przed zakupem.

Download CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas jest dość szybki, gdyż gra nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Co najważniejsze istnieje również CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas pl, dzięki czemu również gracze w naszym kraju mogą zagrać w ten tytuł. Spolszczenie w CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas obejmuje same napisy, przez co fani serialu ciągle mogą usłyszeć w grze głosy swoich ulubionych aktorów, znanych z serialu. Ściągnij CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas i wciel się w młodego pracownika laboratorium detektywistycznego, który przy pomocy innych, doświadczonych stróżów prawa, ma za zadanie rozwiązać tajemnicze przestępstwa. Wersja demonstracyjna CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas za free jest dostępna na naszej stronie. Tworząc tą grę postarano się by jak najwierniej oddawała ona klimat serialu o tym samym tytule, dlatego oprócz postaci znanych z niego, gracz będzie miał możliwość spenetrować także liczne lokacje znane z serialu, a przede wszystkim popracować trochę w słynnym laboratorium kryminalistyki. W grze dostępnych jest pięć różnych spraw do rozwiązania, z których ostatnia łączy się w pewnym sensie z poprzednimi. Ponieważ nie są one proste to czasami kody do CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas mogą okazać się niezbędne. CSI Crime Scene Investigation kody potrafią pomóc nawet w najcięższych momentach. Przed grą warto także pobrać patch do CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas do pobrania z naszej strony. CSI Crime Scene Investigation patch pozwala na aktualizację gry i wyeliminowanie drobnych błędów. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tej grze to warto obejrzeć również trailer z CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, który w filmowym skrócie ujawnia najważniejsze informacje odnośnie tego tytułu. Dodatki tego typu, jak CSI Crime Scene Investigation trailer są za darmo, dlatego warto je mieć i używać.

Jeżeli chodzi natomiast o wymagania gry to są one bardzo niskie i na praktycznie każdym, współczesnym PC gra musi chodzić płynnie. Współpraca CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas z Windows 7 powinna się zatem układać wzorcowo, podobnie zresztą jak z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Pobierz CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas w wersji demonstracyjnej i zobacz jak działają detektywi, w pełnym niebezpieczeństw mieście kasyn i neonów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

dodał: nanasde , 09.06.2014

gta lepsze\n