Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: Deadly Intent

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Telltale Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - CSI: Deadly Intent

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 6 GB HDD,
Opis - CSI: Deadly Intent

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas to jeden z najbardziej popularnych seriali kryminalnych ostatnich lat, dlatego nie dziwi fakt, że także twórcy gier komputerowych postanowili wykorzystać okazję i na bazie popularności serialu stworzyć CSI: Deadly Intent Game. Za tworzenie gry CSI: Deadly Intent wzięło się amerykańskie studio Telltale Games, które ma już doświadczenie z tą serią gier. Premiera CSI: Deadly Intent została wyznaczona na październik 2009 roku i będzie to już siódma odsłona przygód policjantów z amerykańskich metropolii. Oprócz CSI: Deadly Intent na PC, twórcy planują również wydać grę na konsolach obecnej generacji, dzięki czemu będzie możliwa gra w CSI: Deadly Intent na Xbox 360, NDS, oraz Wii. Niestety Ubisoft, wydawca gry nie planuje wydać CSI: Deadly Intent na PS3 przez co posiadacze tej konsoli mogą się czuć trochę zawiedzeni. Na razie nie wiadomo czy będzie dostępne demo CSI: Deadly Intent, które na pewno mogłoby przybliżyć więcej informacji o tej grze. Jednak gdy tylko download CSI: Deadly Intent będzie dostępny, to na pewno gra trafi do naszego serwisu.

Najnowsza część przygód detektywów z Las Vegas jest oparta na dziewiątym sezonie serialu i jest tworzona przy współpracy z twórcami filmowej adaptacji. Dzięki temu oferuje ona pięć całkowicie nowych i wciągających spraw kryminalnych, które gracz będzie musiał rozwikłać. Pomogą mu w tym najróżniejsze techniki w tym analiza odcisków palców, czy też kodu DNA. Galeria z CSI Deadly Intent już pokazuje, że twórcy pokusili się o znaczną poprawę grafiki. Patrząc na screenshot z CSI Deadly Intent widać, że poprawie uległo przede wszystkim oświetlenie, oraz wygląd postaci, dzięki czemu gra jest bardziej realistyczna. Patrząc na trailer z CSI Deadly Intent, który możecie znaleźć na naszej stronie, widać, że w grze dostępne będą także nowe postacie znane z serialu, jak np. Ray Langston czy Rile Adams. Gameplay z CSI Deadly Intent potwierdza natomiast, że jeśli chodzi o rozgrywkę to niewiele zostało zmienione. Po raz kolejny jest to dobra gra akcji, w której każdy gracz może poczuć się jak detektyw. Ponieważ gra wygląda dużo lepiej niż poprzedniczka to i wymagania CSI Deadly Intent wzrosły. Nie powinno być natomiast problemu z instalacją CSI Deadly Intent pod Windows 7, jak i pod wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego, a mianowicie XP i Vista.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CSI: Deadly Intent

dodał: daniel0132 , 06.06.2010

zagadka