Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: 3 Wymiary Zbrodni

Kategoria: Przygodowe
Producent: Telltale Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.10.2009
Rozmiar: 204.38MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 3196

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - CSI: 3 Wymiary Zbrodni

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta graficzna 64MB (Geforce 3 lub lepsza),
  • 1.4 GB HDD,
Opis - CSI: 3 Wymiary Zbrodni

CSI: 3 Wymiary Zbrodni to kolejna już część przygód pracownika wydziału zabójstw, który musi się zmierzyć z kilkoma ważnymi i wymagającymi zagadkami. W porównaniu do poprzedniej części serii, za przygotowanie tej gry odpowiedzialne jest inne studio, a mianowicie Telltale Games. Zaowocowało to zmianą grafiki, co prezentuje zresztą trailer z CSI: 3 Wymiary Zbrodni. Trailer z CSI: 3 Wymiary Zbrodni jest za free, dlatego warto go obejrzeć, by przekonać się jak prezentuje się ta gra. Na szczęście, dostępne jest również demo CSI: 3 Wymiary Zbrodni, które występuje również w wersji anglojęzycznej jako CSI: 3 Dimensions of Murder demo. Wersja demonstracyjna CSI: 3 Wymiary Zbrodni jest do pobrania z naszego serwisu. Ściągnij więc CSI: 3 Wymiary Zbrodni i przekonaj się czy podołasz trudnym obowiązkom, członka elitarnego zespołu do walki z przestępczością.

Tym razem twórcy postanowili po raz kolejny przenieść graczy do Las Vegas, a nie jak to było w przypadku poprzedniczki do Miami. W grze dostępnych jest tradycyjnie pięć różnych zadań, w których pokonaniu mogą pomóc kody do CSI: 3 Wymiary Zbrodni, łatwo dostępne w sieci. CSI 3 to gra przygodowa, w której nie strzelanina, ale rozwikływanie zagadek jest najważniejsze. W grze po raz pierwszy zastosowano w pełni trójwymiarową grafikę, co na pewno spodoba się graczom. Możliwa jest gra w CSI: 3 Wymiary Zbrodni po polsku, chociaż tytuł ten zawitał do naszego kraju dopiero rok po światowej premierze. Dystrybutorem CSI: 3 Wymiary Zbrodni pl jest Cenega Poland. Jeśli chodzi o spolszczenie CSI: 3 Wymiary Zbrodni to obejmuje ono napisy w grze, dzięki czemu zachowano oryginalne głosy bohaterów, które podkładają aktorzy znani z serialu. Warto zainstalować także patch do CSI: 3 Wymiary Zbrodni, który możecie znaleźć na naszej stronie. Download CSI: 3 Dimensions of Murder patch jest bardzo szybki i pozwala na aktualizację gry i wyeliminowanie części niedoróbek. Oczywiście tego typu dodatki do CSI: 3 Wymiary Zbrodni są za darmo, dlatego warto z nich korzystać.

Gra w CSI: 3 Wymiary Zbrodni pod Windows 7, oraz pod XP i Vista powinna sprawić przyjemność wielu graczom. Pobierz CSI: 3 Wymiary Zbrodni i przekonaj się sam jak trudne jest życie amerykańskiego detektywa.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CSI: 3 Wymiary Zbrodni

dodał: ~Kaja , 20.09.2015

Jaka lipa nic na Tel nie można ściągnąć 😠\\n