Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chronicles of Mystery: Drzewo Życia

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: City Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.12.2009
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Chronicles of Mystery: Drzewo Życia

Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 1 GB HDD
Opis - Chronicles of Mystery: Drzewo Życia

Wydane wyłącznie na PC Chronicles of Mystery: Drzewo Życia to kontynuacja gry przygodowej „Rytuał skorpiona”. Trzeba przyznać, że jest to produkcja dość udana, jednak nie jest możliwy download Chronicles of Mystery: Drzewo Życia w wersji demo. Napiszemy Ci jednak o tej grze, abyś samemu zdecydował, czy warto ją nabyć.

W grze znowu przyjdzie nam sterować młodą archeolog Sylvią Leroux. Tym razem fabuła skupia się na tajemniczym zaginięciu statku „Mary Celeste” w 1872 roku. Sylvia jest poproszona o dokonanie analizy kufra ze statku, jednak ta pozornie prosta czynność zaczyna całą serię wydarzeń. Nie zdradzimy jakich, jednak w grze dzieje się naprawdę wiele, zaś my mamy okazję wraz z naszą podopieczną odwiedzić Bretanię, Wenecję, Kair oraz Gibraltar i pewną wyspę. Jeśli jesteś ciekaw, jak wygląda oprawa audiowizualna tek gry, pobierz obrazki Chronicles of Mystery: Drzewo Życia  z galerii przy tym opisie, obejrzyj także przygotowane przez naszą redakcje materiały wideo – recenzję oraz gameplay.

Jak to w prygodówkach bywa, czeka Cię tu do rozwiązania mnóstwo zadań i łamigłówkę logicznych. Ważnym aspektem gry są rozmowy z postaciami niezależnymi – tutaj dowiadujesz się wielu cennych informacji. Niestety, nic w Chronicles of Mystery: Drzewo Życia  nie jest za darmo. Za informacje musisz płacić – wykonaniem jakiegoś zadania lub też dostarczeniem przedmiotu. Pomiędzy etapami, a także w ważnych dla fabuły momentach obserwujemy scenki filmowe, które tworzą niepokojący klimat.

Oczywiście gra Chronicles of Mystery: Drzewo Życia  wyszła po polsku. Za wydanie wersji Chronicles of Mystery: Drzewo Życia  pl odpowiada City Interactive. Otrzymujemy wersję kinową – dialogi słyszymy w jeżyku angielskim, zaś u dołu ekranu mamy napisy kinowe. Jak na dzisiejsze standardy gra Chronicles of Mystery: Drzewo Życia ma nieduże wymagania i będzie płynnie chodzić na średniej klasy sprzęcie.

Gra została wydana bez błędów, dlatego też nie ukazał się żaden patch Chronicles of Mystery: Drzewo Życia . Jeśli masz już tą grę i zdarzy Ci się utknąć, rozejrzyj się po sieci – na pewno dostępna jest jakaś solucja Chronicles of Mystery: Drzewo Życia za free. Szukając informacji wpisuj uważnie tytuł gry do wyszukiwarki, bowiem często spotykane błędne frazy to: chronicles of mistery, chronicle of mystery, cronicles of mystery.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chronicles of Mystery: Drzewo Życia

dodał: ~Laura , 05.08.2010

dla tego sie nie włancza pobieranie ponieważ to tylko opis zopbacz na innej stronie może będzie \n\n\n\nPozdrawia,Laura

dodał: kama19861 , 29.03.2010

pobieranie nie chce sie wlaczyc ;/

dodał: ~Sajmek , 28.03.2010

Nie da się ściągnąć tego poradnika... :( odświeża tylko co chwila stronę i nie zgłasza się pobieranie.